Допомогу з боку Європейського Союзу під контроль української громадськості!

19 марта 2018, 23:23
Владелец страницы
всеукраїнська незалежна профспілка
2
47

в Києві 19 березня 2018 року відбувся довгоочікуваний Круглий стіл «Ефективність технічної допомоги Європейського Союзу як чинника реформ та зближення ЕС і України»19 березня 2018 року співголови Всеукраїнського профспілкового об`єднання “Демократичні профспілки України” Олег Верник (ВНПС “Захист праці”), Олексій Кляшторний (ВП «Народна солідарність») та Дмитро Філіпчук (Профспілка працівників галузі земельних відносин)взяли участь у Круглому столі «Ефективність технічної допомоги Європейського Союзу як чинника реформ та зближення ЕС і України», що був проведений в приміщенні Київради за ініціативою профоб`єднання “Демократичні профспілки України”, Всеукраїнського об’єднання підприємців «Нова формація» та за сприянндопомогаям Громадської ради при Київській міській державній адміністрації. В заході взяв участь наш гість з Літви, Співголова 2-х сторонньої Платформи громадянського суспільства “Україна-ЄС” Альфредас Йонушка. Приємно було також бачити в залі круглого столу наших побратимів з братніх профспілок та екологічних організацій.

Угода про Асоціацію між Україною та ЄС виконується «зі значним відставанням від графіку» (кажуть – на 13% від запланованого!..), а «технічна допомога», яку надає European Commission Україні, далеко не повною мірою досягає своєї мети. Скандали з приводу отриманих, але використаних не за призначенням грошей дедалі множаться… Яку роль може відіграти у розв’язанні цих проблем громадянське суспільство? І чи досить воно залучене до прийняття рішень та оцінки їхнього виконання на всіх стадіях, попри чисельні гучні заяви про «критичну важливість» цього?

На ці та інші запитання круглий стіл щиро намагався дати відповідь. Незабаром нами буде оприлюднена дороблена та проголосована Резолюція круглого столу, яка намагається кардинально змінити ситуацію та створити перші паростки дійсного моніторингу з боку найширших верств громадянського суспільства України (не плутати із кастою “грантожерів”!) за технічною допомогою Європейського Союзу.

Прес-служба ВНПС “Захист праці”

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Європейський Союз,євроінтеграція,допомога,моніторинг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.