II Ukrainian Renewable Energy Forum ’17

29 ноября 2017, 13:34
Владелец страницы
0
47

.

Знайти інвесторів реально на II Українському форумі з відновлюваної енергетики


м. Київ                                                                                                                                      27 листопада 2017 року


Вже 30 листопада 2017 року в Києві відбудеться «II Український форум з відновлюваної енергетики‘17» з фокусом на інвестиційні можливості українського ринку відновлюваної енергетики. Організатор Форуму — A7 CONFERENCES, Співорганізатор — Dentons, Генеральний партнер з відновлюваної енергетики – RENTECHNO, Спеціальний Енергетичний Медіа-Партнер – Bloomberg New Energy Finance, Інвестиційний партнерA7 CAPITAL.


Місце проведення Форуму: «Fairmont Grand Hotel Kyiv», вул. Набережно-Хрещатицька 1, Київ.


Відновлювана енергетика є одним із найбільш перспективних напрямків, на який звертають увагу все більше гравців ринку. Форум присвячений сектору відновлюваної енергетики України та покликаний стати найбільшою комунікаційною платформою з фокусом на інвестиційні можливості, розвиток і реформування сектору відновлюваної енергетики. Платформа об'єднає більше 300 представників сектора з інвесторами, державними діячами та фінансовими організаціями з більш ніж 20 країн світу.


Серед почесних гостей Форуму: Геннадій Зубко, Віце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України; Наталія Бойко, Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції; Шевкі Аджунер, Директор, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку в Україні (EBRD).


На Форумі буде представлено досвід фахівців у сфері сонячної енергетики, вітро-, гідро- та біоенергетики:

Пітер О’Брайен, Генеральний менеджер, Eurocape New Energy Ukraine. Компанія Eurocape New Energy Ukraine у Запорізькій області будують наземну вітроелектростанцію, яка має стати найбільшою у Європі. Загальний обсяг інвестицій – близько 700 млн євро.

Тер’є Пілског, Виконавчий Віце-президент, Розвиток на фінансування проектів, Scatec Solar. Компанія Scatec Solar займається повним циклом створення сонячних станцій, починаючи з розробки і побудови, завершуючи експлуатацією і обслуговуванням готових сонячних електростанцій.

Олексій Пархомчук, Інвестиційний директор, Представник IFU (Investment Fund for Developing Countries) в Україні (Данія). Наголос у своїй доповіді Олексій Пархомчук робитиме на інвестиційних можливостях та труднощах, з якими іноземні інвестори стикаються в Україні. А також представить іноземний досвід у залученні фінансування.

Арне Якобсен, Голова правління, AICE Hydro AS (Норвегія). Спікер зосередиться на сприйнятті українського енергетичного ринку очима міжнародного інвестора. Арне Якобсон має 10 років досвіду роботи у сфері енергетики у Норвегії, а також 5 років досвіду роботи з українськими компаніями у сфері гідроенергетики.

Володимир Ставнюк, Голова правління, Державна інноваційна фінансово-кредитна установа (Україна). Фахівець розповідатиме про інвестування проектів відновлюваних джерел енергетики за рахунок залучення іноземного капіталу та підтримки держави. Партнери ДІФКУ – компанії з Європи, Азії та США, значна частина яких входить до списку Глобал Форчун100.

Ігор Нус, Директор продажів країн СНД, Vestas (Данія). Компанія Vestas Wind Systems A/S – один із найбільших у світі виробників вітрогенераторів, входить у ТОП-3 світових компаній з виробництва вітрогенераторів.

Олексій Балаба, Директор департаменту з генерування та зберігання енергії, Siemens Ukraine (Україна). У своїй доповіді Олексій Балаба розповість про переваги біо-ТЕЦ як складової відновлюваної енергетики України, прикладом слугуватимуть парові турбіни Siemens.

Юрій Гнатюк, Директор, Державне підприємство  «Енергоринок». Утворене Кабінетом Міністрів України підприємство «Енергоринок» є Стороною Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України. Метою підприємства є оптимізація та вдосконалення механізмів організації Оптового ринку електричної енергії України та поліпшення стану розрахунків за електричну енергію.

Родіон Морозов, Директор департаменту екологічного реінжинірингу та впровадження проектів ресурсозбереження, АБ «Укргазбанк» (Україна). Укргазбанк став першим еко-банком України, з 2015 року надає фінансування проектам у сфері відновлюваної енергетики. Серед проектів, які фінансувались: Новотроїцька ВЕС у Херсонській області та Причорноморська ВЕС у Миколаївській області.

Андрій Гладкий, Директор, Solar Systems (Україна). Компанія займається виготовленням обладнання у сфері сонячної енергетики. На Форумі буде представлено зменшену модель сонячної електростанції, обладнану сонячними міні-панелями.

Крім того, у дискусії у секції Сонячної енергетики участь братимуть Євген Ладнич, Головний виконавчий директор, RENTECHNO (Україна), Юрій Подоляк, Комерційний директор, ІК НЕТ (Україна), Нарек Арутюнян, Генеральний директор, Rengy Development (Україна) та Олександр Репкін, Голова наглядової ради, Tokmak Solar Energy (Україна); у секції вітроенергетики – Ольга Єрьоміна, Cтарший банкір Департаменту електроенергетики ЄБРР (EBRD); у секції гідро та біоенергетики – Георгій Гелетуха, Голова правління, Біоенергетична асоціація України (Україна) та Анна Шарикіна, Директор з управління ризиками, A7 CAPITAL (Україна).


Організатор Форуму — A7 CONFERENCES, Співорганізатор — Dentons, Спеціальний Енергетичний Медіа-Партнер – Bloomberg New Energy Finance, Генеральний партнер з відновлюваної енергетики – RENTECHNO, Ексклюзивний фінансовий партнер – UKREXIMBANK. Партнери – Solar Systems та IK NET, Інвестиційний партнер — A7 CAPITAL. Генеральний Інформаційний партнер – NewsOne. Генеральний новинний партнер — Iнтерфакс-Україна. Ексклюзивний бізнес медіа-партнер — журнал Бізнес. Міжнародні медіа-партнери — DiXi Group, Nateqnews. HR-партнер — HeadHunter. Медіа-партнери — Платформа, Громадське радіо, Економічна правда, Фокус, EcoTown, Апостроф, Грушевського 5, iPress, журнал Термінал, ABCnews, Обладнання та інструменти для професіоналів, Відновлювана енергетика в Україні, Easy Business, щотижневий журнал «Енергобізнес», UBJ, Kyiv Post, журнал «Винахідник і раціоналізатор», Delo.ua, AW-Therm, журнал «Екологія підприємництва», «Україна-Електро», «Енергетична стратегія», «Business Rewiew». За підтримки —Norwegian-Ukrainian Chamber of Commerce, American Chamber of Commerce, Центр досліджень енергетики, Спілка українських підприємців, BuildPortal, ЕСКО, Спілка Українських Підприємців, ProfBuild та інші.


Детальна інформація на реєстрація на веб-сайті: .ua (контактна особа: Вікторія Щербатюк).

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.