Війна – це найбрутальніше порушення прав дитини...

29 августа 2017, 17:35
Брендмейкер, релайтер, политбрендолог
0
15
Війна – це найбрутальніше порушення прав дитини...

Україна зіткнулася з новим явищем — діти-переселенці, діти загиблих українських військових, діти-партизани і т.і., досвіду роботи з якими немає.

… «Війна – це найбрутальніше порушення прав дитини. Україна зіткнулася з новим явищем — діти-переселенці, діти загиблих українських військових, діти-партизани і т.і., досвіду роботи з якими немає. Майже 600 тисяч дітей перебуває на окупованих територіях. Приблизно 250 тисяч дітей є переселеними. Фактично 100 тисяч дітей живуть у зоні зіткнення. ДИТЯЧЕ ГОРЕ… Його занадто багато.Тож для нас, дорослих, на сучасному етапі проблеми формування та реалізації державної політики у сфері захисту прав дітей постають особливо гостро, а їх вирішення – у скоординованих зусиллях влади та громадянського суспільства»…
©Vilena V Voronova 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,бренд,брендинг,политика,АТО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.