За участю бренду PURINA® під Києвом відбувається реабілітаційний табір для дітей

11 серпня 2017, 15:15
Власник сторінки
0
90

«PURINA® у всьому світі підтримує філософію тісного зв’язку людини з тваринами.

Основною відмінністю табору є те, що в його роботі беруть участь спеціалісти з каністерапії – реабілітації за участі спеціально підготованих собак-терапевтів. Передбачені групові та індивідуальні заняття з каністерапії, арт-терапевтичні уроки, а також консультації для батьків з психологом.

- «PURINA® у всьому світі підтримує філософію тісного зв’язку людини з тваринами. – Розповідає Софія Басенко, бренд менеджер PURINA® в Україні. Проекти, котрі передбачають реабілітацію людей з різними проблемами  здоров’я за участі тварин-терапевтів є чудовим прикладом прояву цього зв’язку і ми раді бути частиною розвитку напрямку каністерапії в Україні».

Каністерапія, як науковий метод набув поширення у другій половині минулого століття. Його ще називають кінологічною терапією. Діти з особливостями розвитку (аутисти, діти з синдромом Дауна, ДЦП), як відомо, важко контактують з іншими людьми. Науковці пояснюють це тим, що зокрема для аутиста близькість іншої людини часто важка, адже – на підсвідомому рівні цієї дитини –людина від неї чогось хоче, очікує якихось дій чи результатів. Натомість собака не має очікувань, він просто дарує свою увагу, любов та тепло. Дитина це відчуває. Легше відбувається дуже важливий у терапевтичному плані тактильний контакт дитини з твариною. Відтак ефективнішою стає соціалізація дитини.

Реабілітаційний табір організовано на базі парку «Київська Русь» у с. Копачів, Обухівського району Київщини. Працюватимуть три спеціально підготовані собаки-терапевти. Організатори табору – Кінологічна спілка України, Реабілітаційний центр «Майбутнє», Учбово-дресирувальний центр «Лармон», Благодійна організація «Дарую лапу та серце». Генеральний спонсор –  PURINA®.

Цьогоріч PURINA®  активно підтримує розвиток напрямку каністерапії. В червні в рамках інклюзивного благодійного фестивалю «Кураж Базар» було оформлено спеціальну зону канітерапії, куди всі бажаючі, а зокрема діти з вадами розвитку, приходили в продовж двох днів заходу за неповторною енергетикою та щирими емоціями собак-терапевтів з учбово-тренувального центру «Лармон».  У вересні планується профільна конференція для каністерапевтів з залученням кращих закордонних спеціалістів, за підтримки КСУ, БО «Майбутнє» та PURINA® . Слідкуйте за нашими новинами!

Довідка

Nestlé – найбільша компанія світу у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, яка представлена у 189 країнах, а 328 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestlé – підвищувати якість життя і сприяти здоровому майбутньому. Nestlé пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для родин та їхніх домашніх тварин. Має понад 2000 торгових марок: від всесвітньо відомих брендів, таких як NESCAFÉ або Nespresso до лідерів локальних ринків. Результати компанії обумовлені веденням стратегії раціонального харчування та здорового способу життя. Штаб-квартира Nestlé розташована у швейцарському місті Веве, де понад 150 років тому була заснована компанія. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2016 році 89,5 млрд. швейцарських фраків. Крім виробництва продуктів харчування та кормів для тварин, компанія володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної  і фармацевтичної промисловості.  

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна». У 2012 році у Львові було створено Nestlé Business Service (NBS Lviv), що є одним із п’яти сервісних центрів Nestlé у світі та надає послуги по підтримці підрозділів компанії Nestlé на більш ніж 30 ринках Східної та Західної Європи.

Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми  для домашніх тварин.

 

За подальшою інформацією прохання звертатися до

Євгенії Корольової,

Менеджера зі зв’язків з громадськістю

Nestlé в Україні та Молдові,

тел.: (050) 448 3070, (044) 496 1031

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: собаки,Nestle,реабілітація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.