«Абетка харчування» у Харкові: освітня програма для школярів

08 квітня 2017, 18:28
Власник сторінки
0
55

Правильне харчування дитини є запорукою здорового життя.

Правильне харчування дитини є запорукою здорового життя. В рамках освітньої програми «Абетка харчування» 6 квітня у Харківській загальноосвітній школі №22 для учнів 4 класу відбувся відкритий урок, на якому школярів навчали, як раціонально харчуватися та бути здоровими. Проект організований за ініціативи Nestlé в Україні.

«Абетка харчування» у Харкові: освітня програма для школярів про навички раціонального харчування.


Під час уроку діти в ігровій формі познайомилися з тим, яка їжа є корисною, проаналізували і переглянули свої харчові звички на користь більш здорових, а також визначили роль фізичної активності для здорового розвитку. Навчальні матеріали «Абетки харчування», які використовуються для занять, надаються у друкованому та електронному вигляді. А для позакласної роботи можна використовувати офіційний сайт програми.


«Тема здоров’я надзвичайно важлива і складна, особливо якщо це стосується дітей. Відомо, що хвороби органів травлення сьогодні посідають друге місце серед захворювань, які виникають у школярів молодшого віку. Тому дуже важливо нам, дорослим, вчителям, розказувати дітям, що турбуватися про своє здоров’я необхідно змалечку. Саме тому ми і створили «Абетку харчування», – коментує Юрій Демкович, директор з управління персоналом, комунікацій та зв'язків з громадськістю Nestlé в Україні. – Ми віримо, що завдяки ігровій формі занять, дітям по-справжньому цікаво, і вчителі можуть не тільки простою мовою донести до них важливу інформацію, але й серйозно зацікавити цією темою, що позитивно позначиться на їхньому майбутньому». 


Освітній курс «Абетка харчування» створений в рамках глобального проекту «Nestlé Здорові діти» (Nestlé Healthy Kids) для просування здорового способу життя серед дітей як складової навчально-виховного процесу. Програма створена на базі багаторічного досвіду і розробок Nestlé щодо раціонального харчування та за підтримки провідних фахівців із гастроентерології, дієтології Національної медичної академії післядипломної освіти. Вона включена до варіативної навчальної програми для початкових класів з 2009 року та викладається в рамках курсу «Основи здоров'я».


Про «Абетку харчування»


«Nestlé Здорові діти» (Nestlé Healthy Kids) має на меті просування раціонального харчування та фізичного розвитку серед дітей шкільного віку. Це глобальна програма, що є прикладом реалізації стратегії Nestlé Створення спільних цінностей.


Розроблена за ініціативою Nestlé в Україні навчальна програма для учнів 1-4 класів «Абетка харчування» стала частиною курсу «Основи здоров'я». Головною метою програми є навчити дітей принципам правильного харчування і виховати звичку дотримуватися цих принципів у повсякденному житті.


Програма користується популярністю серед українських вчителів і методистів.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.