Я дуже не задоволений Володимиром Гройсманом!

24 марта 2017, 11:49
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
129

Бо нашу ініціативу про підвищення з 1 жовтня мінімальної зарплати до 5000 гривень він називає популізмом.


Так само називали популізмом нашу тривалу боротьбу за підвищення мінімальних зарплат із 1600 до 3200 грн. Але ми цього добилися і тепер мільйони українців отримують вдвічі більшу зарпату.

Так само називали популізмом нашу вимогу забезпечити бесплатними ліками мільйони хворих людей, які помирають, бо в них немає грошей на медикаменти. Але ми і цього добилися – з 1 квітня уряд запроваджує програму бесплатних ліків для діабетиків, хворих на серцево-судинні захворювання, для астматиків.

Тепер Гройсман називає популізмом нашу вимогу підняти пенсії для людей, які живуть на 947 грн, та підняти зарплати до 5000 грн. Однак ми цього доб’ємося, бо це єдиний спосіб подолати масову бідність. А популізмом нашу боротьбу можуть називати лише ті, хто не знає як живуть українці!!

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Радикальна партія,Володимир Гройсман,Олег Ляшко,пенсії,популізм,прем'єр-міністр,заробітна плата,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.