Прийшов час платити по рахункам

22 марта 2017, 19:28
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
128

Парламент підтримав наше звернення до Конгресу США розглянути питання про укладення з Україною оборонної угоди та надання Україні статусу Основного партнера поза НАТО.


У зв’язку з тим, що одна з держав-підписантів Будапештського меморандуму – Росія – грубо порушила цю угоду, а також норми міжнародного права, напавши на Україну – ми звертаємося до Сполучених Штатів з проханням виконати свої зобов’язання через механізм двостороннього безпекового формату. Він передбачає надання нашій країні статусу особливого партнера поза НАТО та укладення двосторонньої військової угоди між Україною та США. Така підтримка України з боку США буде реальним кроком до відновлення територіальної цілісності та суверенітету України.

На відміну від довгострокового питання набуття Україною членства в НАТО надання Україні статусу основного союзника поза НАТО є суверенним правом США та не потребує консенсусної згоди усіх країн-членів Північноатлантичного Альянсу.

Це дозволить сумлінно виконати міжнародні зобов’язання – безпекові гарантії, надані Україні з боку США в рамках Будапештського меморандуму, інструменталізувавши їх надалі у двосторонній військовій угоді.

Надання Україні статусу основного союзника поза НАТО та укладення двосторонньої військової угоди між Україною та США матиме величезний вплив на припинення російської агресії проти України, стримування агресора та запобігання розпалюванню великої війни в Європі. Це є в інтересах України, США, Європи і усього світу.

Сподіваюся, конгресмени підтримають нашу ініціативу і ми почнемо плідну співпрацю у цьому напрямку.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: США,НАТО,Радикальна партія,меморандум,Україна,Олег Ляшко,Європа,Євросоюз,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.