Дніпро: перші здобутки акції робітничого протесту від 11 листопада!!!

18 ноября 2016, 17:10
всеукраїнська незалежна профспілка
3
269
Дніпро: перші здобутки акції робітничого протесту від 11 листопада!!!

з переляку адміністрація "Південмашу" виплатила працівникам 70% зарплати за липень. Висновок очевидний: ТРЯСИ НАЧАЛЬНИКІВ - ПРОТЕСТУЙ НА ВУЛИЦІ - ОТРИМУЙ ЗАРПЛАТУ!

Щойно стали відомі перші результати дніпровської акції протесту Всеукраїнської незалежної профспілки "Захист праці" та вільних профспілок Дніпра 11 листопада 2016 року. По-перше, 6 тисячам робітників "Південмашу", активна частина яких прийняла участь у резонансній масовій акції протесту, учора була виплачена заборгованість по зарплаті ще за один місяць. Точніше - виплатили 70% зарплати за липень. По-друге, в спішному порядку Верховна Рада в цілому прийняла закон, яким списала заборгованість держпідприємства "Виробниче об'єднання "Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова" за спожиту електроенергію в розмірі 400 млн гривень. 

Боротьба за збереження легендарного підприємства і зарплату робітників триває! Кожна акція протесту дає конкретний результат, що відчувають тисячі людей і тому слід очікувати подальшої активізації низового робітничого руху, який очолює первина організація «Захисту праці» на «Південмаші».
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: протесты,Днепропетровск,Дніпро,Южмаш
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.