"Захист праці" разом з пенсіонерами правоохоронних органів! Всі на акцію!!!

9 ноября 2016, 01:29
Владелец страницы
всеукраїнська незалежна профспілка
0
170
 Захист праці  разом з пенсіонерами правоохоронних органів! Всі на акцію!!!

Ми не ведемо мову про номенклатурних генералів та «маршалів». Впевнені, що наша влада їх чіпати не буде. Натомість йдеться про сотні тисяч колишніх працівників міліції та армійських офіцерів


РІШЕННЯ

ЦЕНТРАЛЬНОГО КОМІТЕТУ ВНПС "ЗАХИСТ ПРАЦІ" від 8 листопада 2016 р.

 

Центральний Комітет Всеукраїнської незалежної професійної спілки «Захист праці» рішуче заявляє про свою повну підтримку справедливих вимог пенсіонерів силових та правоохоронних структур та відомств України щодо збереження їх соціальних пільг та рівня пенсійного забезпечення. Ми не ведемо мову про номенклатурних генералів та «маршалів». Впевнені, що наша влада їх чіпати не буде. Натомість йдеться про сотні тисяч пересічних колишніх працівників міліції та армійських офіцерів, за рахунок яких влада вирішила миттєво залатати дірки у бюджеті країни.

Влада робить усе, щоб роз’єднати соціальні протести громадян України та залишити кожну категорію населення наодинці зі своїми проблемами. Наша профспілкова відповідь – солідарність усіх верств населення України в справедливому опорі, в боротьбі за свої права та свою людську гідність! Ми закликаємо усі наші регіональні профспілкові організації ВНПС «Захист праці» солідарно взяти участь в акціях пенсіонерів правоохоронних та армійських структур та відомств.

 

Ми вимагаємо:

 

1. Кабінету Міністрів України, припинити саботаж перерахунку пенсій пенсіонерам-силовикам та відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» НЕГАЙНО приступити до перерахунку та виплати пенсій з 01.01.2016 року.

2. Генеральній прокуратурі України відкрити кримінальні провадження за невиконання судових рішень, що набрали законної сили за позовами пенсіонерів-силовиків.

3. Міністерствам оборони та внутрішніх справ України, Ліквідаційним комісіям МВС України в областях, Міністерству надзвичайних ситуацій, Департаменту виконання покарань, іншим силовим відомствам, відповідно до ч.3,4 ст.63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України № 45, від 13.02.2008р., негайно надати відповідні повідомлення у Пенсійний фонд України та його органам на місцях про перерахунок пенсій.

4. Головним Управлінням ПФУ в областях без зволікань розпочати процедуру перерахунку та виплати пенсій з 01.01.2016 року.

 

Разом із тим, ми звертаємось до усіх учасників акцій 10 листопада 2016 року до безумовної підтримки нашої справедливої боротьби проти хижацького та антиробочого проекту нового Трудового кодексу, який влада зараз намагається підступно прийняти без необхідних громадських слухань. Цей проект Трудового кодексу має на меті скасувати наші останні гарантії  в галузі захисту соціальних та трудових прав громадян України,  знищити профспілки на підприємствах, надати директорам та адміністраціям право повного свавілля та «бєспрєдєла» по відношенню до пересічних працівників.

10 вересня 2016 року профспілковий актив України на своїй конференції в Одесі рішуче виступив проти цієї навали та прийняв резолюцію, яку ми просимо Вас підтримати та активно включитися у спільну боротьбу проти хижацького проекту нового Трудового кодексу.

 

Тільки в єдності людей наша сила! Не дамо поставити владі нас на коліна! Разом переможемо!

 

 

 

 

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: пенсионеры,профспілки,правоохоронні органи,пенсіонери
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.