Рідна земля збирає своїх синів.

27 октября 2016, 09:52
Громадський діяч, підприємець, еколог.
0
67

24 жовтня 2016 року Україна втратила одного з найвидатніших своїх синів – Богдана Дмитровича Гаврилишина.

24 жовтня 2016 року Україна втратила одного з найвидатніших своїх синів – Богдана Дмитровича Гаврилишина. Відомий в усьому світі український, канадський, швейцарський економіст, громадський діяч, меценат, дійсний член Римського клубу, президент Фонду свого імені залишив вагомий слід в історії цивілізації ХХ-ХХІ століть. 

Богдан Гаврилишин помер у родинному колі у своєму київському помешканні. Сьогодні відбудеться церемонія прощання з покійним у Міжнародному інституті менеджменту і Церкві Святого Миколая на Аскольдовій могилі, яку пан Гаврилишин особисто відвідував по неділях.

В ці дні ми сумуємо та поділяємо біль тяжкої втрати поруч з рідними, близькими та друзями Богдана Дмитровича, мільйонами українців та громадян інших країн, які залишаються прихильниками його унікальних талантів.

Одночасно, ми закликаємо владу і громадськість до толерантної та виваженої дискусії – чи не буде найкращою подякою Богдану Гаврилишину від вдячних співвітчизників його поховання на Аскольдовій могилі – символічному пантеоні Героїв України?

На нашу думку, такий крок слугував би важливому процесу єднання української нації навколо своїх видатних діячів, котрі творили свої звершення в глобальному вимірі, але завжди мріяли про щасливе майбутнє рідної землі, нашої Батьківщини.

Віримо, що у разі згоди родини покійного і наявності суспільного запиту, нам вдасться зламати усі бюрократичні перепони і нарешті розпочати будівництво символічного фундаменту історії і єдності української нації – Пантеону Героїв України на Аскольдовій могилі.

Вічна пам'ять великому сину Української держави Богдану Дмитровичу Гаврилишину!

 

Володимир ВОЛКОВ

Глава Української військової організації «СПАС-23»

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.