«Ірпіньводоканал». Повертаємо віру в комунальні підприємства

12 жовтня 2016, 16:36
Власник сторінки
голова політичної партії «Нові обличчя»
0
393
«Ірпіньводоканал». Повертаємо віру в комунальні підприємства

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, протягом останніх місяців перевірила 36 комунальних підприємств України. Всі вони були оштрафовані за ті чи інші порушення. Крім одного, і це «Ірпіньводоканал». Як нам це вдалося? Формула проста: викорінення корупції, конкурентоспроможні додаткові послуги, сучасні технології та нові ідеї.

Українські комунальні підприємства ледь втримують себе на плаву та зводять кінці з кінцями: мільйонні борги, застаріле обладнання, деморалізовані колективи і жодних зрушень багато років. За короткий час у нашому місті ми «виростили» принципово інше комунальне підприємство. Найближчим часом «Ірпіньводоканал» планує витратити понад три мільйони гривень із власних коштів на вдосконалення системи водопостачання та водовідведення. Відповідну інвестиційну програму на 2017 рік затвердили рішенням виконавчого комітету Ірпінської міської ради. У рамках цієї програми будемо й надалі покращувати якість послуг підприємства, а також за рахунок економії зменшувати їх собівартість.

Скажу більше: вже з нового року стартує переоснащення підвищувальних та каналізаційних насосних станцій. Насосні агрегати, які сьогодні потребують більш ніж 80 кВт електроенергії, будуть замінені на сучасні з удвічі меншими енергозатратами. Продовжимо оновлювати старі труби. Від цього у першу чергу залежить стан води, що тече з кранів споживачів. Цей процес ми запустили ще рік тому.  Щоб повністю замінити старі комунікації в Ірпені, Бучі та селищах Гостомель і Ворзель піде не один рік. Проте, дивлячись на темпи розвитку КП «Ірпіньводоканал», можу сказати, що це станеться раніше, аніж думалося ще торік.

Одним із основних пунктів інвестиційної програми є побудова обіцяних станцій знезалізнення води. Перші дві станції запрацюють у пункті підйому та резервування води «Прогрес» та у мікрорайоні Стоянка. Розробка проектної документації цих об’єктів уже на фінішній прямій. Зовсім скоро вони проходитимуть фахову експертизу. А вже наступного року ірпінчани зможуть пити просто з-під крану очищену не тільки від заліза, а й від сірководню, марганцю та алюмінію воду.

Окрім технічної модернізації, на новий рівень виходить якість обслуговування клієнтів. На сьогодні працівники водоканалу у Центрі надання адмінпослуг обслуговують найбільше споживачів. Тільки за вересень до них звернулося понад тисячу осіб. А з наступного тижня мешканці Ірпінського регіону зможуть сплачувати за послуги з водопостачання та водовідведення через «Особистий кабінет» на офіційному сайті КП «Ірпіньводоканал».

Це все сказано не для того, щоб похвалитися. Це сказано для того, щоб повернути країні віру, щоб довести – ми можемо жити краще. 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: водоканал,комунальне підприємство,Ірпінь,приірпіння,комунальні послуги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.