Справжньою причиною звільнення Є. Олійника за ініціативою адміністрації стала організація ним профспілки. Тому питання поновлення Євгена на роботі — це питання права робітників на об’єднання у профспілку, на самоорганізацію для захисту своїх інтересів.

Без організованої боротьби робітничого класу ніякі хвилювання у політичній надбудові не зроблять трударя вільною людиною. Є. Олійник — один з небагатьої наших співітчизників, хто власними руками взявся за таку справу.

В суді на стороні керівництва заводу — великі гроші, за які найнятий іменитий адвокат, адміністративний ресурс, що дає фіктивні документи, та підтримка держави, котра хизується дешевизною робочої сили у країні. Сила Євгена — у нашій солідарності.

Підтримай товариша у боротьбі!
Прийди 14 вересня о 14.30 до Сихівського районного суду Львова (вул. Чоловського, 2).

Історію питання можна почитати й послухати у ЗМІ:
http://korrespondent.net/url.hnd?url=http://prometei.org/holovne/fujikura-legalizovane-rabstvo-v-ukrayini/
http://korrespondent.net/url.hnd?url=http://prometei.org/holovne/fujikura-legalizovane-rabstvo-v-ukrayini-velyke-rozsliduvannya/
http://korrespondent.net/url.hnd?url=http://hromadskeradio.org/news/2016/08/04/robitnyky-fujikura-na-lvivshchyni-zayavyly-pro-nezakonne-zvilnennya-ta-pogrozy