Пам'ять про бої за гору Лисоня - джерело відваги українців

6 октября 2016, 16:17
Лідер громадсько-політичного руху "Справедливість"; Координатор ГО "Антикорупційний рух"
0
113

Такі місця як Лисоня, як Маківка, Конюхи та Гаімаки роблять Україну сильнішою

Нас усіх кличе на Лисоню пам'ять про нескорених Січових стрільців, які ціною власного життя зупинили ворога. А зупинивши ворога, вони виконали високу місію: увійшли у вічність, написали славну сторінку української історії, зміцнили основи нашої заповітної самостійності.

Лисоня, Конюхи, Маківка, Гаімаки - це трагічна і, в той же час, переможна географія нашої національної гордості і слави! Слов'янськ, Іловайськ, Дебальцеве, Донецький аеропорт - це криваві, але героїчні координати нашого сьогодення, тому що наша боротьба за свободу далеко не закінчена.

Звідки такі історії захисту вже у новітній історії Незалежної України? Звідки у наших дітей така мотивація, рішучість і сміливість? Звідси - з Лисоні. Не дали ще на початку становлення держави зруйнувати цю гору і пам'ять про неї. І ось тепер такі місця роблять Україну сильнішою. 

Фрагмент виступу на горі Лисоня (4 вересня 2016 року)

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Наливайченко,Тернопільська область
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.