Хижаки! Влада перетворює Україну на центр еміграції

31 августа 2016, 11:13
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
3
287

За даними опитування TNS Online Track з України хочуть виїхати 65% громадян – п’ята частина з них на постійне проживання!


Це – вирок так званим реформам влади. Тому що справжні реформи призводять до підвищення добробуту громадян, поліпшення якості життя, збільшення соціальної захищеності. А наша влада переконана, що реформи – це підняття тарифів, набирання нових закордонних кредитів та приватизація за безцінь стратегічних підприємств. Хижаки! Перетворюють країну на центр еміграції.

Радикальна партія натомість пропонує план перетворення України на європейський центр виробництва та інновацій, як створити у нас кращі умови для високотехнологічного бізнесу та промисловості так, щоб через 5 років не українці тікали з країни, а іноземці прагнули переїхати до України. Це реальна альтернатива урядовій політиці – антикризовий План розвитку економіки, який ми з Віктором Галасюком запропонували Президенту, прем’єру та спікеру Ради. На жаль, їм це байдуже, але боротьба Радикальної партії за гідне життя українців триває.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Радикальна партія,економіка України,українці,еміграція,населення,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.