Гс"Укрсадпром"підписав меморандум про співробітництво

10 серпня 2016, 16:44
Власник сторінки
0
47
Гс Укрсадпром підписав меморандум про співробітництво
Голова аграрного комітету CCA - Китайська Торгова Асоціація Чен Їцян та Голова громадської спілки « Укрсадпром» Печко Володимир

10 серпня, Голова аграрного комітету CCA - Китайська Торгова Асоціація Чен Їцян та Голова громадської спілки «Українська асоціація садівництва та ягідництва» Укрсадпром Володимир Печко

10 серпня, Голова аграрного комітету CCA - Китайська Торгова Асоціація Чен Їцян та Голова громадської спілки «Українська асоціація садівництва та ягідництва» Укрсадпром Володимир Печко з метою виведення українських виробників ягід на китайський ринок підписали Меморандум про співробітництво.
У рамках зустрічі були обговорені технічні аспекти та процедура експорту агротоварів то Китаю. Також домовлено наприкінці року сформувати делегацію українських агровиробників для візиту до КНР для ознайомлення з особливостями функціонування та роботи китайського ринку.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: новости компаний,Наша Украина,меморандум
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.