У влади є всі шанси посадити Єфремова.

1 августа 2016, 13:39
Лідер громадсько-політичного руху "Справедливість"; Координатор ГО "Антикорупційний рух"
0
270

Спираючись на фактаж, зібраний у 2014 році.

Генпрокуратура має поставити крапку в питанні притягнення до відповідальності очільників луганського сепаратизму.

Обвинувальний висновок, а головне публічний суд із викривальною доказовою вимогою українського прокурора потрібні тут і зараз.

У влади є всі шанси це зробити, спершись на фактаж, зібраний нами по гарячих слідах у березні-квітні 2014 року.

Нагадаю, у січні 2015 року СБУ відкрила кримінальні провадження про причетність колишніх народних депутатів до посягання на територіальну цілісність України. До Генпрокуратури були передані матеріали про можливу причетність Олександра Єфремова до фінансування сепаратизму в Луганській області. Усі кримінальні провадження були сконцентровані саме в ГПУ, зокрема, матеріали, що стосувалися службових підроблень та службових зловживань колишнього народного депутата.

Олександр Єфремов був затриманий нами 14 лютого 2015 року. Але 17 лютого суд відпустив його з-під варти. Довести справу до суду це тільки половина справи. Враховуючи, що майже увесь старий склад суддів, що виконував замовлення проти майданівців, залишився на місцях, судова реформа виявилась фікцією, а у вищих ешелонах влади панує кругова порука.

Справедливість восторжествує тоді, коли система залежатиме від людей, коли рішення «винуватий» чи ні, ухвалюватиме не хабарник, а нові чесні судді, обрані на конкурсній основі після реальної, а не фіктивної судової реформи. І коли ці молоді фахівці будуть незалежні від «телефонного права» політиків – ось тоді і з’являться справедливі вироки та чесне правосуддя. А поки система працює «у ручному режимі». Так само, як і за часів Партії регіонів. Тільки "ручки" ці тепер звуться Грановський.

«Справа Єфремова дубль 2» не має перетворитися на чергову зраду надій українців і не лише він має опинитися за ґратами. Ще 16 січня 2015 року Служба безпеки оголосила в розшук колишніх народних депутатів України Миколи Левченка і Вадима Колесніченка. Саме вони в парламеті України очманіло готували анексію Криму та марили "Донецькою республікою" ще з 2004 року.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Наливайченко,Єфремов,печерський суд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.