Антигерої України

22 липня 2016, 13:58
Власник сторінки
Народный депутат Украины
0
279

Мабуть, тільки в нас однакову зірку Героя України можуть носити геніальні винахідники і професори із Партії регіонів, сепаратисти і офіцери АТО, космонавти і одіозні корупціонери.

 Коли героями офіційно називають злочинців, держава втрачає моральний авторитет. В такій країні головною цінністю стає лицемірство, адже в однаковому статусі опиняються реальні захисники і реальні вороги державності. Український Левіафан не розрізняє героїв і негідників, а тому ніхто йому не довіряє і не підтримує.

Вчора стало відомо, що з країни втік мер Ірпеня Володимир Карплюк. Міський голова, який лише офіційно задекларував 67 квартир і став учасником низки корупційних скандалів, на початку цього року ще й став лауреатом загальнонаціональної програми «Людина року» в номінації «Кращий мер». Тож відтепер для градоначальників українських міст закладена висока планка результативності і суспільного визнання – як мінімум, 100 квартир і значно гучніші корупційні викриття. А Карплюк спокійно зможе претендувати на нагороду в іншій, не менш поширеній у нас, номінації – «Утікач року».

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.