Антигерої України

22 июля 2016, 13:58
Народный депутат Украины
0
259

Мабуть, тільки в нас однакову зірку Героя України можуть носити геніальні винахідники і професори із Партії регіонів, сепаратисти і офіцери АТО, космонавти і одіозні корупціонери.

 Коли героями офіційно називають злочинців, держава втрачає моральний авторитет. В такій країні головною цінністю стає лицемірство, адже в однаковому статусі опиняються реальні захисники і реальні вороги державності. Український Левіафан не розрізняє героїв і негідників, а тому ніхто йому не довіряє і не підтримує.

Вчора стало відомо, що з країни втік мер Ірпеня Володимир Карплюк. Міський голова, який лише офіційно задекларував 67 квартир і став учасником низки корупційних скандалів, на початку цього року ще й став лауреатом загальнонаціональної програми «Людина року» в номінації «Кращий мер». Тож відтепер для градоначальників українських міст закладена висока планка результативності і суспільного визнання – як мінімум, 100 квартир і значно гучніші корупційні викриття. А Карплюк спокійно зможе претендувати на нагороду в іншій, не менш поширеній у нас, номінації – «Утікач року».

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.