Біличанський ліс: Ірпінь зрушує з місця мертвий камінь

5 июля 2016, 22:20
Владелец страницы
голова політичної партії «Нові обличчя»
0
389

Ірпінська міська рада виділила 111 тисяч гривень на розробку проекту організації території парку місцевого значення «Біличанський ліс» в межах національного парку «Голосіївський».

Фактично, ми почали реальний процес створення однойменного національного парку, навколо якого вже два роки точиться запекла інформаційна війна.

Сама пропозиція створення регіонального ландшафтного парку “Біличанський ліс” в рамках національного парку “Голосіївський” постала з огляду на те, що Кабінет Міністрів України не виконав п. 2 Указу Президента України “Про зміну меж національного природного парку “Голосіївський”. Протягом 2015-2016 років не зроблено нічого в цьому напрямку, немає проекту землеустрою з організації та встановлення меж території, що включається до складу національного природного парку. Півтора роки – одні розмови та спекуляції на темі. Ми першими зробили конкретні кроки, щоб зробити парк реальним, а не паперовим.

Ірпінська міська рада пропонує створити регіональний парк  як частину національного парку поблизу селища Коцюбинське від Великої кільцевої дороги до річки Ірпінь, від Гостомельського шосе до так званої нової ірпінської траси. На території цього лісового масиву є багато цікавих історичних і природних об’єктів. Наприклад, річка Любка – заповідна територія, де нечасто побачиш туристів, хіба що іноді зустрінеш науковців. Або Романівські доти – меморіальна зона, де збереглися унікальні експонати періоду Другої світової війни. Проектом будуть передбачені місця для парковок і кінних прогулянок, пішохідні та велосипедні доріжки, місця для мангалів, наметів тощо.

Звичайно, у темі Біличанського лісу є чимало проблемних питань, які треба вирішувати під час серйозної правовій дискусії на рівні Верховної Ради, Кабінету міністрів, Київської облдержадміністрації та Ірпінської міської ради. Переконаний, що наш крок стане поштовхом  не лише до цієї дискусії, а  й до  реального перевтілення скандального лісу у справжню перлину Приірпіння.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: парк,проект,инвестиционные проекты,Ірпінь,приірпіння
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.