Чому діти Приірпіння не попрощалися зі школами після Останнього дзвоника

08 червня 2016, 16:23
Власник сторінки
голова політичної партії «Нові обличчя»
0
74
Чому діти Приірпіння не попрощалися зі школами після Останнього дзвоника

Близько 450 дітей Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля та Коцюбинського відпочивають та оздоровлюються у літніх шкільних таборах.

Для належного харчування та змістовного дозвілля школярів бюджет міста виділив майже 200 тисяч гривень.

Табори почали працювати 31 травня і триватимуть до 17 червня. За ці три тижні школярі мають змогу активно відпочити від важкого навчального року, фізично зміцніти і в легкій ігровій формі набратися нових знань.

Такі табори зручні і для батьків, адже з початком канікул у багатьох виникає проблема з організацією корисного дозвілля для своїх дітей. Найчастіше, на жаль, поки мама з татом працюють, діти півдня проводять перед телевізором або комп’ютером.

Керівники шкіл повідомляють, що цього року було особливо багато охочих потрапити до шкільного табору. Тому створювалися резервні черги: у випадку, коли одна дитина не може прийти, на її місце одразу приходить інша. Загалом, в одному пришкільному таборі відпочиває 30-40 діток початкових або середніх класів.

Кожен пришкільний табір розпочинає свій день о 8-ій ранку. Годують дітей тричі: сніданок, обід, полуденок. У програмах таборів різноманітні заходи: конкурси, естафети, екскурсії, концерти,  КВК. Кожен новий день у таборі є тематичним. У різних школах уже відбулися дні казок, дні талантів, дні землі, дні спорту тощо.

Є шкільні табори загального розвитку, а також спеціалізовані: мовні та спортивні. На базі ірпінської школи №12 з вивченням іноземних мов діють одразу два табори: мовний і загальний. Мовний табір відвідують 30 учнів 5-8 класів. Тут діти у невимушеній формі мають змогу удосконалити свої знання з іноземних мов. Вчителі підбирають легкі цікаві ігри, конкурси, творчі завдання, які заохочують дітей навіть після насиченого навчального року з ентузіазмом засвоювати нову інформацію. У літньому таборі «Роксоланці» цієї ж школи відпочиває 40 учнів початкових класів. Тут дозвілля спрямоване на загальний розвиток дитини.

А ще я б хотів порадити учням не забувати влітку читати. Наприклад, можна почати з книги Рея Бредбері «Кульбабове вино». У центрі історії двоє дітей, які живуть у невеличкому містечку. Мені здається, воно трохи схоже на наш Ірпінь. Автор неймовірно описав літні дні! Книга є в українському перекладі.

Якщо любите вигадані світи, – обов’язково сподобається книга «Артур і мініпути», Люка Бессона. Теж є українською. Щасливого усім літа!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: лагерь,Ірпінь,приірпіння,детский досуг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.