Відсутність покарання породжуватиме нові злочини...

07 червня 2016, 15:21
Власник сторінки
Народний депутат України
0
133
Відсутність покарання породжуватиме нові злочини...

І будучи в цьому абсолютно переконаним, я й далі боротимусь за справедливість.

 Роблю це для того, щоб українське суспільство дізналося всю правду про екологічну катастрофу у червні 2015 року, щоб родичам загиблих була надана гідна компенсація, щоб були покарані винні, а не "стрілочники", а такі трагедії більше ніколи не траплялися.

Робив це, працюючи в СБУ. Роблю і робитиму це у громадсько-політичній боротьбі.

 Ніколи не сумнівався, а наполягав, щоб відкрита мною в СБУ справа про екоцид у червні 2015 була розслідувана, а суспільство дізналося правду про "пекельний бізнес" тодішнього керівництва ГПУ.

 Не сумнівався і вимагав, щоб одержала розвиток справа за наданими мною, як головою СБУ, також  у червні 2015 р. доказами для оголошення підозри голові Конституційного суду Бауліну у зловживанні владою, наслідками якого стала узурпація влади Віктором Януковичем.

 Не сумнівався, а боровся і Продовжую боротьбу за те, щоб правові наслідки відчули фігуранти наданих мною у серпні 2015 р. матеріалів про політичну корупцію в українській владі, виведення коштів на офшори через "Інтрако Менеджмент".

 

Але я переконаний, що відповіді на всі запитання українці одержать.

 

Запорукою цьому є роздратування та справедливі вимоги людей, яке не хочуть жити в брехні та корупції. Наші міжнародні партнери нас у цьому підтримують і допомагають.

 

Знаю, добрі новини попереду.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Наливайченко,БРСМ-Нафта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.