Відсутність покарання породжуватиме нові злочини...

7 июня 2016, 15:21
Лідер громадсько-політичного руху "Справедливість"; Координатор ГО "Антикорупційний рух"
0
124
Відсутність покарання породжуватиме нові злочини...

І будучи в цьому абсолютно переконаним, я й далі боротимусь за справедливість.

 Роблю це для того, щоб українське суспільство дізналося всю правду про екологічну катастрофу у червні 2015 року, щоб родичам загиблих була надана гідна компенсація, щоб були покарані винні, а не "стрілочники", а такі трагедії більше ніколи не траплялися.

Робив це, працюючи в СБУ. Роблю і робитиму це у громадсько-політичній боротьбі.

 Ніколи не сумнівався, а наполягав, щоб відкрита мною в СБУ справа про екоцид у червні 2015 була розслідувана, а суспільство дізналося правду про "пекельний бізнес" тодішнього керівництва ГПУ.

 Не сумнівався і вимагав, щоб одержала розвиток справа за наданими мною, як головою СБУ, також  у червні 2015 р. доказами для оголошення підозри голові Конституційного суду Бауліну у зловживанні владою, наслідками якого стала узурпація влади Віктором Януковичем.

 Не сумнівався, а боровся і Продовжую боротьбу за те, щоб правові наслідки відчули фігуранти наданих мною у серпні 2015 р. матеріалів про політичну корупцію в українській владі, виведення коштів на офшори через "Інтрако Менеджмент".

 

Але я переконаний, що відповіді на всі запитання українці одержать.

 

Запорукою цьому є роздратування та справедливі вимоги людей, яке не хочуть жити в брехні та корупції. Наші міжнародні партнери нас у цьому підтримують і допомагають.

 

Знаю, добрі новини попереду.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Наливайченко,БРСМ-Нафта
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.