Cутички між шахтарями «Бужанської» спровоковані прихильниками клану Демчишина

22 травня 2016, 03:09
Власник сторінки
всеукраїнська незалежна профспілка
1
111
Cутички між шахтарями «Бужанської» спровоковані прихильниками клану Демчишина

21-го травня 2016 року на ДП “Волиньвугілля” відбулися збори працівників нововолинських копалень...

та представників держпідприємства, які піднімали питання призначення генерального директора ДП “Волиньвугілля” та говорили про інші актуальні проблеми вугільної галузі Волині. Після зборів між гірниками виникли непорозуміння, які мало не переросли у бійку.

Наша профспілка «Захист праці» тривалий час вела виснажливу боротьбу проти колишнього галузевого «вугільного міністра» пана Демчишина та його оточення, що було «командировано» до копалин ДП «Волиньвугілля». Ми ні в якому разі не могли спокійно спостерігати за потугами пана Демчишина знищити вугільну галузь Волині. Нажаль колишньому міністру та його команді вдалося шляхом «кнута і пряника», тобто підкупу одних та репресій проти інших розколоти шахтарський профспілковий рух Нововолинська.

Розуміючи це, нововолинська міська організація Незалежної профспілки гірняків України (НПГУ) виключила зі своїх лав відвертого прихильника міністра Демчишина та колишнього ватажка НПГ «Бужанської» пана Богдана Макарчука. Але ж частина профспілкового актива НПГУ шахти «Бужанська» й досі перебуває під впливом Макарчука та людей колишнього міністра, які з кожним днем втрачають свої важелі впливу на шахтарів та намагаються штучно радикалізувати ситуацію.

Зокрема, 9 травня під впливом Богдана Макарчука перша зміна «Бужанки» не спустилася в шахту, оголосив свою незгоду із вірогідністю призначення  генеральним директором ДП «Волиньвугілля» Михайла Борсука, кандидатуру якого одностайно підтримують усі інші профспілки шахти «Бужанська», зокрема й міська організація НПГУ.  

А 21-го травня на ДП “Волиньвугілля” прийшли гірники, котрі здебільшого підтримують Михайла Борсука та у яких виникло багато питань до минулого керівника ДП Кисельова.  Без акцій, проте з власною думкою, вони провели чисельні збори, на які відкрито запросили усіх працівників держпідприємства.

Ми будемо інформувати профспілковий актив України про подальший розвиток подій навколо шахти «Бужанська».  Профспілковці «Захисту праці» займають чітку та принципіальну позицію - не допустити повернення руйнівного клана пана Демчишина до вугільної галузі Волині.

Висловлюємо також щире побажання найскорішого одужання нашим профспілковим побратимам, які опинилися в лікарні через фізичні атаки на них за відстоювання власної позиції.

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: шахты,профспілки,шахтарі,Волинь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.