Чому антиросійські санкції врятують мільйони людей

16 мая 2016, 17:46
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
143

Сьогодні провів зустріч з представницькою американською делегацією на чолі з послом з питань санкцій Даніелем Фрідом.

Подякував США за однозначну реакцію на збройну агресію з боку Росії і за те, що завдяки США проти Росії були запроваджені політичні та економічні санкції і до них приєдналася Європа, Японія і Канада.

Санкції, безумовно, допомогли Україні у відбитті масштабної збройної агресії. Але санкції не примусили Росію відмовитись від агресії. Агресія триває, а міжнародний правопорядок залишається зруйнованим.

Тому закликав США і європейських партнерів посилити санкції проти агресора. А також надати максимальну підтримку українським виробникам у доступі до нових ринків взамін втраченого російського.

Наші європейські партнери мають рахувати не те, скільки вони втрачають мільйонів доларів через антиросійські санкції, а скільки мільйонів життів вони рятують, зламавши хребта агресору.Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: США,Радикальна партія,Донбас,Україна,Олег Ляшко,економіка,війна,санкції,Російська Федерація,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.