КОНСТИТУЦІЯ ГАРАНТУЄ БЕЗУМОВНЕ ПРАВО НА БЕЗКОШТОВНУ МЕДИЦИНУ

31 березня 2016, 20:12
Власник сторінки
0
36
КОНСТИТУЦІЯ ГАРАНТУЄ БЕЗУМОВНЕ ПРАВО НА БЕЗКОШТОВНУ МЕДИЦИНУ

Вінницька виконавча влада, не бажаючи виконувати свої прямі обов’язки, всупереч чиному законодавству, створила дієві механізми незаконного примусу пацієнтів повторно платити за надані медичні послуги.

Голові Вінницької обласної ради Олійнику А.Д.  Депутатам Вінницької обласної ради   № 21 від 29 березня 2016 р.  ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОНАННЯ ПРАВА НА БЕЗОПЛАТНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ.   Вінницька ОДА категорично відмовилась оприлюднити стратегію розвитку медичної галузі Вінниччини на 2015-2016 роки та аналіз результатів медичної реформи 2011-2014 рр. Спочатку ми вважали, що стратегії не існує в природі, але реальність довела: вона існує і діє. Суть її полягає в протиправній тотальній комерціалізації державних і комунальних медичних закладів. Всі вінничани, як платники податків, утримують чиновницький апарат, медичну галузь, освіту, соціальну сферу і – згідно Конституції України – вже забезпечили собі безоплатну медичну допомогу. Для функціонування зруйнованої реформою державної медицини, з роздутими штатами адміністративного персоналу і катастрофічною недостатністю кваліфікованих медичних кадрів,  виконавча влада, не бажаючи виконувати свої прямі обов’язки, всупереч чиному законодавству, створила дієві механізми незаконного примусу пацієнтів повторно платити за надані медичні послуги. Тим самим вона порушує ст.49 Конституції і не виконує своїх основних завдань. Прямим наслідком таких дій стало претворення медицини Вінниччини в одну з найкорумпованіших галузей. А відповідальними за ці управлінські неподобства призначено рядових медиків. Ви - єдина гілка влади, яка може допомогти громадянам вже сьгодні отримувати безоплатну медичну допомогу в комунальних медичних закладах. Тому просимо Вас негайно здійснити наступні дії:  1. Змусити Вінницьку ОДА негайно оприлюднити стратегію розвитку медичної галузі на 2015-2020 роки, а в разі відсутності терміново її розробити. 2. Оприлюднити аналіз наслідків медичної реформи в 2011-2014 рр.  3. Негайно оприлюднити заходи, здійснені Департаментом охорони здоров’я та курортів в 2015 р. та Департаментом охорони здоров’я в 2016 р на виконання всіх пунктів Положення про ці департаменти, звернувши особливу увагу  на заходи департаментів щодо надання безоплатної медичної допомоги населенню, організацію матеріально-фінансового забезпечення закладів охорони здоров’я всіх рівнів та зміцнення й розвиток їх матеріально-технічної бази.  4. Ініціювати розслідування правоохоронними органами причин ненадання безоплатної медичної допомоги населенню Вінницької області. 5. Рішенням Вінницької обласної ради створити конкретний механізм надання безоплатної медичної допомоги всіма комунальними закладами охорони здоров’я Вінниччини згідно Конституції України.    Керівник Департаменту правової допомоги та інформації Вінницької ОГО «Народна Армія Спасіння Вінниччини» Володимир Іващенко
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.