Керівники успішних комунальних підприємств отримають достойні зарплати

14 марта 2016, 19:29
Міський голова Ірпеня Київської області, голова політичної партії «Нові обличчя»
1
133
Керівники успішних комунальних підприємств отримають достойні зарплати

Керівники комунальних підприємств не можуть отримувати по дві тисячі гривень за місяць.

З такою зарплатою вони будуть не працювати, а красти. Про це треба говорити відверто і змінювати підходи до оплати праці. Це ми й зробили в Ірпені.

Роками у нас існували комунальні підприємства, де керівники отримували преміальні, а по факту підприємства були збитковими. І роками влада закривала на це очі. Так не повинно бути. Тому ми прийняли нове «Положення про оплату праці керівника комунального підприємства Ірпінської міської ради». Цей документ допоможе припинити багаторічну практику нарахування незаслужених премій керівникам комунальних підприємств і їхнім заступникам. Заробітна плата керівників буде формуватися залежно від їхніх досягнень.

Керівник комунального підприємства в Ірпені буде отримувати ставку, яка відповідатиме тому стану підприємства, який приймає керівник. Посадовий оклад встановлюється з урахуванням виду діяльності підприємства, його розмірів, вимог до ділових та професійних якостей керівника. В залежності від масштабів підприємства, розмір окладу керівника може доходити до 10 мінімальних посадових окладів працівника основної професії. Крім цього, керівник отримує надбавки до посадового окладу, премії за результати фінансово-господарської діяльності підприємства, винагороди за результатами річної роботи, інші одноразові премії та виплати.

Але що важливо: премія буде нараховуватися лише тоді, коли керівник комунального підприємства перевищить досягнення своїх попередників або свої власні. А також не порушуватиме умов контракту, не допускатиме  заборгованості із заробітної плати і обов’язкових платежів, не матиме обґрунтованих скарг на якість послуг свого підприємства.

Положення передбачає також можливість збільшення посадового окладу керівника. Наприклад, у разі підвищення ефективності праці на підприємстві за рахунок впровадження організаційно-технічних заходів. Але знову ж таки, підвищення  окладу можливе лише тоді, коли підприємство – прибуткове.

Все просто: чим краще працює підприємство, тим більше заробляє його керівник. Таким чином керівник стає зацікавленим розвивати підприємство і працювати на користь громади, він починає розуміти, за що і для чого кожного ранку відчиняє двері свого кабінету. Так працюють у Європі. Так будуть працювати і в Ірпені.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: зарплата,Ірпінь,приірпіння,комунальні послуги,гідна зарплата
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.