ПРОТИСТОЯННЯ У ВІННИЦІ НАКАЛЮЄТЬСЯ.

12 березня 2016, 20:42
Власник сторінки
0
85

Банальна історія – на посаду начальника поліції на Вінниччині призначили людину, яка не з місцевого кола. І це «нове око» ще й взяло до рук «нову мітлу» і посипались і старі схеми, і старі кадри. Жах!

Якщо у Вінниці так піде і далі, то ми надовго забудемо, що в Україні ще можуть бути міста в яких хочеться жити. Банальна історія – на посаду начальника Головного Управління Національної поліції у Вінницькій області призначили людину, яка не з місцевого кола. І це «нове око» ще й взяло до рук «нову мітлу» і посипались давні налаштовані схеми та дуже свіжі мрії про омріяне крісло, яке несподівано зайняв «чужак». І тут почалось. Не отримавши підтримки місцевих активістів – ставку поставили на заїжджих. «Сепара» випалювали шинами, поливали водою із стакана та брудом із соціальних мереж. Коли відмовився писати заяву про звільнення – оголосили, що геть не прислухається до думки громадськості такий нехороший, не поважає думку 50-ти приїжджих активістів та 2-х активістів вінницьких - а тому ми зробимо Вінниці, чи з Вінниці те, що вона заслуговує – шабаш «по-вишшому» розряду. І звичайно не важливо, що тут останні два роки якось не прийнято фігню творити. І розділились сили на два табори – хто за «двіж», і хто проти. Тих хто проти – більшість. Тих хто за – «чуть-чуть». Якщо за першими стоїть вся Вінниця, то за другими ті, кому ну дуже хочеться покерувати поліцією Вінниччини та, говорять, грубенькі гроші на задуману «крісельну» кампанію.  «І пішов брат-на-брата». Переможе звичайно Вінниця, однак побачимо ми не одного скинутого кумира, бо проявились вони не на стороні правди і жлобство їх залишиться незадоволеним, що і буде найвищою карою. Бо Бог карає не палицею…  

ПЕТИЦІЯ НАРОДНОЇ АРМІЇ СПАСІННЯ ВІННИЧЧИНИ ДО ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: «ВИМАГАЄМО ПРИПИНИТИ МАСОВІ ЗАВОРУШЕННЯ У МІСТІ ВІННИЦІ».

Останнім часом мирна Вінниця відчула потрясіння, які збурили вінницьку громаду, внесли сум’яття і страх в наше життя,  а отже потребують негайного втручання Вінницької міської влади для припинення масових заворушень ініційованих координатором ГО «Автомайдан Вінниччина» Таїсою Гайдою. Не маючи підтримки від вінничан та організацій громадянського суспільства Вінниччини – Гайда, з метою створення видимості масовості підтримки власне Гайди - ініціювала 10.03.2016 р. приїзд до Вінниці з інших регіонів України нікому невідомих активістів, які крім вчинення масових заворушень, паління шин, блокування транспортного сполучення у Вінниці, міжнародних шляхів сполучення, побиття вінничан - більше нічим себе не проявили. Офіційною ціллю Гайди та гастролерів є нібито перевірка на причетність до сепаратизму начальника Головного Управління Національної поліції у Вінницькій області Антона Шевцова. Однак ця їх ціль викликає обґрунтовані сумніви – вимоги протестувальниками ставляться так, що їх неможливо виконати не порушуючи Закон, а ті вимоги, що були задоволені і виконуються, зокрема щодо офіційної перевірки компетентними органами А.Шевцова (на його ж прохання) на причетність до сепаратизму – Гайдою і протестувальниками відкидаються як такі, що їх не задовольняють.  На цьому грунті штучно створюється ескалація загострення суспільної ситуації у Вінниці, так як Гайда починає скликати до Вінниці нібито воїнів АТО, кримських татар та заявляє, що домовилась про підтримку «у всіх добровольчих батальйонах заходу і центру України», та що 14 березня вони будуть у Вінниці і підтримають акцію Гайди - звільнення з посади А.Шевцова.  Тобто мета протесту вже скинула обгортку прикриття, а саме «підозру щодо причетності А.Шевцова до сепаратизму» і проявилась так, як і планувалась – безумовне звільнення А.Шевцова з посади. І не гребуючи ніякими методами, так як в противному разі Таїса Гайда може бути притягнута до відповідальності за організацію і участь в масових заворушеннях у Вінниці 06.12.2014 р., коли було захоплено приміщення Вінницької обласної ради і зірвано проведення сесії обласної ради. Вінничани на протязі 2-х останніх років, від моменту Революції Гідності і понині, проявляли витримку і одностайність в присіканні будь-яких намірів дестабілізувати ситуацію у Вінниці, з чийого б боку вона не виходила. Ми не дали провокаторам зруйнувати наше місто і наше життя – а тому вимагаємо не допустити 14.03.2016 р. масових заворушень у м.Вінниці, ініціювати перевірку ГО «Автомайдан Вінниччина» на відповідність діяльності статутним положенням, ініціювати кримінальне провадження по факту організації, фінансування та участі в масових заворушеннях у місті Вінниці 10.03.2016 р. по вул.Театральній біля будівлі ГУ Національної поліції у Вінницькій області.

Вінницька ОГО «Народна Армія Спасіння Вінниччини» 12.03.2016 р. м.Вінниця

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.