Херсон: у школі №27 створений та зареєстрований осередок "Захисту праці"

3 марта 2016, 01:43
всеукраїнська незалежна профспілка
0
75

Майже щотижня поповнюються лави нашої незалежної профспілки "Захист праці". Щойно до нас приєдналися херсонці-вчителі...

Центральний комітет Всеукраїнської Незалежної професійної спілки "Захист праці" щиро вітає наших херсонських товаришів з реєстрацією нашого осередку в Херсонській спеціалізованій школі 1-3 ступеня №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради

Зазначаємо що наша вчительська первинка з успіхом подолала усі труднощі та штучні бюрократичні гальма, за допомогою яких нам намагалися зашкодити недруги незалежних профспілок, та успішно набирає своїх обертів. Очолює нашу первинну профспілкову організацію вчитель вищої категорії з предметів природничого ціклу Сорока Тетяна Василівна. До складу профспілкового комітету також були обрані на установчих зборах Грязнова Анжела Миколаївна (вчитель англійської мови) та Омельченко Віктор Васильйович (вчитель української мови та літератури). 

Вітаємо вас, наші херсонські профспілкові колеги, з початком серйозної та важкої справи - соціально-економічного та трудового захисту українського вчителя! Творчої наснаги вам та успіхів!

ЦК ВНПС "Захист праці" 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: профспілки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.