TREE CYCLE: ФІЛОСОФІЯ ЗМІНЮЄТЬСЯ – КИЇВСЬКА ГРОМАДА ПІДТРИМАЛА ПЕТИЦІЮ!

26 февраля 2016, 13:28
Громадський діяч, підприємець, еколог.
0
31

Наша концепція збігається з життєвими інтересами української громади і сприяє поступовим позитивним змінам суспільної філософії господарювання.

Успіх нашої ініціативи не потребує масштабних інвестицій і не залежить від темпів зростання вітчизняної економіки.

Майбутнє TREE cycle народжується у площині взаємної поваги  – до себе, своєї родини, свого подвір’я, своєї землі, своїх нащадків.

Не зважаючи на мінливі політичні та економічні негаразди, ми будуємо новий світ - приязний і комфортний для нас самих.

Голосування на сайті петицій Київради засвідчило - наша петиція про необхідність введення роздільного збору сміття набрала необхідні для розгляду 10 тисяч підписів!

Київська громада підтримала нашу вимогу «ввести цивілізовану європейську систему управління відходами та прийняти Закон про роздільний збір відходів», на виконання якого встановити спеціальні контейнери на вулицях, в кожному дворі, на територіях шкіл, вузів і громадських закладів. Для контролю за виконання нового законодавства пропонувалося ввести систему штрафів за невиконання норм цього закону.

Більше того, депутати Київради прийняли рішення звернутися до профільного комітету ВР України з пропозицією підтримати згадану ініціативу громади і попросити прискорити прийняття відповідного закону.

Особливо важливим для нас є той факт, що врегулювання питання роздільного збору сміття є одним з базових елементів національної програми  TREE cycle.

Таким чином можемо констатувати - наша концепція збігається з життєвими інтересами української громади і сприяє поступовим позитивним змінам суспільної філософії господарювання.

Отже, сповнені натхнення від позитивних новин, продовжуємо спільну роботу з громадою і законотворцями! 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.