Після акції протесту робітникам Південмашу видали борг по зарплаті

13 февраля 2016, 03:28
всеукраїнська незалежна профспілка
0
23
Після акції протесту робітникам Південмашу видали борг по зарплаті
Андрій Іщенко, Координатор ВНПС "Захист праці"

Робітникам Південного машинобудівного заводу після вчорашнього масового мітингу видали зарплату за січень. Про це розповів активіст профспілки «Захист праці» та Соціального руху Андрій Іщенко.

«Як повідомляють наші товариші в Дніпропетровську, після вчорашніх акцій протесту незалежної профспілки «Захист праці» і робочих ПМЗ, то останнім сьогодні в терміновому порядку була погашена зарплата за січень місяць. Вступайте в незалежну профспілку «Захист праці», проводите акції протесту і отримуйте свою зарплату вчасно!», — написав він на своїй сторінці в Facebook.

Як раніше повідомляв один з організаторів мітингу Євген Деркач, робітники не отримували зарплату п’ять місяців. Тобто, наразі підприємство має виплатити борги ще за чотири місяці.


Учасники акції також піднімали питання про зарахування трудового стажу. Як розповів Євген, зараз на заводі запроваджено одноденний режим роботи через відсутність замовлень, відповідно до чого було скорочено виплати. Однак працівники вимагатимуть зарплату не нижче мінімальної.

http://korrespondent.net/url.hnd?url=http%3a%2f%2fsocportal.info%2f2016%2f02%2f12%2fpislya-aktsiyi-protestu-robitnikam-pivdenmashu-vidali-borg-po-zarplati.html

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Деркач,профспілки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.