Класики повертаються в Ірпінь

3 февраля 2016, 16:56
голова політичної партії «Нові обличчя»
0
46

Ще ніколи за 70 років свого існування ірпінська бібліотека не отримувала стільки уваги, як зараз. Капітальний ремонт, новий сайт и обладнання дають змогу запускати нові проекти і відроджувати традиці,

Щороку бібліотека обслуговує близько 4000 відвідувачів. Але тривалий час владі було не до культури, і на умови роботи бібліотекарів ніхто уваги не звертав. Реальні зрушення розпочалися лише у 2015 році. 

 

У першу чергу, мова йде про капітальний ремонт приміщення. Ми повністю оновили читальний зал, абонемент, книгосховища.  Зробили сучасні дизайнерські шафи і доповнили інтер’єр такими ж стильними столами, стільцями та диванами.  Придбали новий комп’ютер і телевізор. Відремонтовали і оформили краєзнавчу кімнату. Виготовили  нові тематичні стенди, стіни прикрасили портретами видатних українців, частина яких мешкала в Ірпінському регіоні.  І, нарешті, запустили сайт ірпінської бібліотеки irpin-bibl.kiev.sch.in.ua.

Тепер настав час нових проектів. Вже з лютого у бібліотеці почнуть проводитися зустрічі із класиками української літератури, які організовуватиме редакція комунальної газети "Ірпінський вісник" спільно зі Спілкою письменників України. Літератори завжди були  частими гостями у нашому місті, і багато в чому саме вони прославили Ірпінь. Новий проект допоможе відродити давні літературні традиції Приірпіння. 

Цього ж року у фойє бібліотеки буде відкрито літературне кафе та зону бук-кросінгу.  Це будуть місця для спілкування творчої молоді та культурної інтелігенції міста. Завершити всі роботи планується  у вересні, до дня бібліотечного працівника.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.