Жіноче Бюро профспілки "Захист праці": напоготові до прямих дій!

29 січня 2016, 02:16
Власник сторінки
всеукраїнська незалежна профспілка
0
32
Жіноче Бюро профспілки  Захист праці : напоготові до прямих дій!

Наприкінці 2015 року до лав принципових борців за захист політичних та соціально-трудових прав жіноцтва додався ще один потужний загін — наше Жіноче Бюро ВНПС "Захист праці".


До складу нашого Жіночого Бюро наразі увійшли активістки ВНПС «Захист праці», які найбільш загартовані у профспілкову справу та вже зараз мають досвід профспілкової боротьби. Серед них наші профспілкові активістки з Києва, Одеси, Дніпропетровську та Херсону. Серед них — Наталка Камінська, Валентина Колнооченко, Дарья Бойко та Наталка Маркевич (первинка профспілки в ТОВ «Метро Кеш енд Кері), Вікторія Сафронова та Інна Калюжна (первинка профспілки в «Укрсиббанку»), Тетяна Сорока (первинка профспілки в школі №27 м. Херсона), Інна Валешковська (м. Одеса, координаторка волонтерської групи «Час змін»), Світлана Грецінгер (м. Дніпропетровськ, первинка в «Дніпропетровському електротранспорті»), Альона Ткалич (первинка профспілки в виданні «Пульс Києва»). Координатором Жіночого Бюро Всеукраїнської Незалежної професійної спілки «Захист праці» стала Наталка Агніщенко — досвідчений соціолог та дослідниця гендерного аспекту в соціальній боротьбі жіноцтва, магістр гуманітарних наук. Найважчим але ж у той же час головним завданням нещадавно створеного Жіночого Бюро ВНПС «Захист праці» є консолідація профспілкового жіноцтва у виборюванні своїх прав на робочих місцях. Ми вчасно виникли. На порядку денному наша профспілкова боротьба проти антиробочого проекту нового Трудового кодексу, який позбавляє багатьох прав широкі верстви українського жіноцтва, зокрема — матерів-одиначок. Скрізь на робочих місцях саме жінки потрапляють під ніщивний пресинг роботодавців, які користуються нашою «слабкою» статтю та не очікують від нас отримати хоч якийсь опір. Зараз в нашій Всеукраїнській незалежній профспілці «Захист праці» вже більше 2000 жінок і наша чисельність буде обовязково зростатиме.

Ми йдемо до незалежної профспілки свідомо та з відкритим забралом. Попереду час боротьби! Час нашої жіночої перемоги!

Жіноче Бюро ВНПС «Захист праці»
24.12.2015

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: женщины,профсоюзы
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.