Волонтери йдуть із зони АТО

25 января 2016, 11:35
0
208
Волонтери йдуть із зони АТО

Почему волонтеры уходят из зоны АТО

Як тільки почалася війна на Донбасі, відразу з'явилися волонтери. Деякі допомагали солдатам в зоні АТО, а деякі були звичайними шахраями, які прикривалися добрими справами. І ось останнім часом все частіше і частіше волонтери йдуть із зони АТО, причини різні. Шахраї йдуть через виявлення їх корупційних схем. Але ось чому ж ідуть волонтери які реально допомогають?

 Деякі просто втрачають мотивацію, тому як не бачать користі від своєї діяльності. Вся та допомога, яку везуть волонтери в зону АТО не доходить до солдатів, все - розпродається ще на рівні офіцерського складу.

 На сайтах оголошень можна зустріти чимало повідомлень про продаж військової амуніції. На це теж скаржаться волонтери, тому як привезені для солдатів речі не залишаються в армії, а вивозяться з собою військовими додому і розпродаються.

Так само військовими начальниками кришується мародерство будинків, залишених мирними жителями, які поїхали від війни в інши міста. Будинки попросту вичищають, забирають все, що представляє цінність, навіть батареї на металобрухт здають. Багато офіцерів за весь час війни, вже облаштували свої квартири і будинки.

 Зате в новинах у нас про це майже мовчать, а уряд так взагалі говорить, що армія повністю забезпечена і все добре. Звичайно, на війні наживаються дуже багато, але як потім можна заявляти, що вони герої, у той час як вони є мародерами.

Источник

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.