«Інвалід АТО» пограбував церкви Львова

12 января 2016, 12:17
0
151
«Інвалід АТО» пограбував церкви Львова

“Інвалід АТО” та псевдоволонтер ошукали майже 30 церковних громад на Львівщині

У дуже тяжкі години для України, з падінням економіки, збільшенням поганого рівня життя і війною на Донбасі, зросло число шахраїв. Ці зловмисники не дрімають і в першу чергу користуються відкритими серцями українців, які готові допомагати всім тим, хто не здатний прожити без  своїх співвітчизників.

 У зв'язку з війною на Донбасі з'явилося дуже багато волонтерів, які допомагали бійцям у зоні АТО і мирним жителям на Донбасі, які потребували гуманітарної допомоги. І на тлі справжніх волонтерів працювали звичайні шахраї.

 Одні з таких недобросовісних людей, можна навіть сказати злочинців, під виглядом волонтера і пораненого бійця із зони АТО, зібрали близько 40 тисяч гривень. З підробленими документами, вони ходили по церквах і просили священиків збирати милостиню на допомогу інваліду другої групи, який за документами став інвалідом в зоні АТО, а насправді він ніколи не брав участь у війні на Донбасі.

 Свої злочини вони скоювали у Львівській області, багато священиків перевіряли інформацію, але документи були дуже добре підроблені і не викликали ніяких підозр.

 На жаль, такіх випадків дуже багато, і схоже ще довго зловмисники будуть користуватися ситуацією в країні, щоб набити свої кишені за допомогою простих людей.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.