Голова “Захисту праці” Олег Верник зустрівся із Ліонелєм Дюмо (УкрСиббанк)

17 декабря 2015, 13:11
всеукраїнська незалежна профспілка
0
55

15 грудня 2015 рокудюмо Голова незалежної профспілки “Захист праці” Олег Верник провів робочу зустріч між Заступником Голови правління УкрСиббанку паном Ліонелєм Дюмо та активом незалежної профспілки.

На порядку денному було обговорення проблематики існуючої бонусної програми для працівників банку. Певна непрозорість процедур конкурсу та ангажованість керівників підрозділів, від яких одноособово залежать результати конкурсу, ставлять членів нашої незалежної профспілки у вкрай дискріміноване становище та позбавляє бонусів. Було досягнуте розуміння разом з паном Дюмо, що члени нашої незалежної профспілки “Захист праці” в УкрСиббанку мають миттєво реагувати на спірні результати конкурсів та залучати на свій захист існуючий механізм апеляцій.
Також на пропозицію члена профспілкового комітету “Захисту праці” в УкрСиббанку Руслана Сарафанова було розглянуте питання своєчасного виконання адміністрацією банку вимог трудового зконодавства України щодо обовязкових консультацій з профспілками за 3 місяці до початку скорочення членів профспілки. Нажаль, ця діюча норма КЗоПу та Закону про профспілки в Україні не завжди діє в площині відповідного обовязку посадових осіб УкрСиббанку . Пан Ліонель Дюмо висловився на підтримку суворого дотримання закону України з боку відповідних посадових осіб УкрСиббанку.

Прес-служба ВНПС “Захист праці”

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: профспілки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.