Тероризм в Україні перемагає здоровий глузд!

21 ноября 2015, 11:53
Владелец страницы
0
305

Запобіжний заход змінено. Тепер участ=ники бандформувань без проблем виходять на свободу, тим більше якщо вони "свободівці"

 Для мешканця України найголовніше - мати хороші зв'язки. Учора ввечері з'явилася новина, про зміну запобіжного заходу для одного з учасників заворушень біля Верховної Ради 31 серпня, коли підірвали гранату та загинули люди. 


Це Ігор Степура - голова Кіровоградського відділення партії "свобода". Сам він гранату не кидав, але був звинувачений у нанесені тілесних пошкоджень правоохоронцям. Також учасникам інкримінують утворення злочинної групи. Але... якщо ти народний обранець... 

Між іншим Ігор тепер обраний в Обласну Кіровоградську Раду! Так що зараз він не буде, навіть, і браслет носити. Чоловік переїжджає. Так що не чіпайте хлопчика - він тепер велика людина. Але, нажаль, крім корупції у владі, це усе свідчить про те, що в народі зараз дуже популярними стають бандити та нацисти.

Я не перебільшую - він сам у своєму рекламному зверненні називає печально відому "свободу" соціал-націоналістичною партією. Гітлер називав свою партію націонал-соціалістами різниці не ніякої. Але зараз в нас так званий "соціал-націоналізм" стає дуже модним. "Патріоти", навіть, запозичили собі символіку вольфсангелю. Цей символ використовували не тільки нацисти, але з дебільшого вони. Восновнуму у Німеччині та Голандії.

До України він не має ніякого відношення. Але символіка білої раси стала дуже модною серед наших сучасних реваншистів нацизму. Її дуже люблять як "азовці" з "свободівцями", так і "пс". Але я ніколи ще не чула, щоб "свободу" відкрито називали "націонал-соціалістичною" партією. Степура це зробив - і його обрали депутатом!


У світлі останніх подій це особливо дико, коли весь світ здригається від терактів. Коли всі країни об'єднуються проти тероризму, коли в ООН приймається резолюція проти героїзації нацизму. Здається наша країна потрапила в якусь протифазу з усім цивілізованим світом. І в цьому наша трегедія...

Звернення можна знайти тут

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.