ЯЦЕНЮК ВІДПРАВЛЯЄ ПЕНСІОНЕРІВ НА ШИБЕНИЦЮ!

17 листопада 2015, 16:09
Власник сторінки
0
533

Яценюк зіпсував економіку та загнав людей у злидні.

Українське суспільство дуже вразив випадок із пенсіонеркою з Черкащини. Вона повісилася, отримавши квитанцію за газ. Це відбулося у селищі Лисянка. В цієї історії повідомляється про предсмертний лист, який залишила Марія Кирилівна перед самогубством.

У листі вона звинувачує у своєї смерті Яценюка та Порошенка. До листа вона додала свою платіжку. Звинуватити прем'єра - цілком логічно. Це перша персона у державі. Повноваження в нього не менш, ніж в президента, а може й більше. І за економічну ситуацію відповідає саме він.

Саме він сказав, що ціни на газ нижче ніж   360грн. за 100 кубів не буде. Що в нас дуже низька ціна! І це абсолютно не відповідає  тому, що він казав два роки тому. Він зовсім не враховує того, що країни, в яких "нормальна" ціна на газ, пенсії значно вишче. Якщо в нас звичайні пенсіонери отримують пенсію півтори тисячі, у бідній Польщі мінімальна пенсія 5200грн. на наші гроші.

Це дуже маленька пенсія. У інших країнах ЄС отримують значно більше. Але це у 5 разів більше ніж в нас. Виходить газ повинен коштувати також у 5 разів менше, ніж у Європі. Тим більше, що видобувають газ для населення в Україні, як казав Яценюк 2 роки тому.      

Але повернемося до історії з самогубством. Далі відбуваються й зовсім дивні речі. Геращенко починає захищати Яценюка з його тарифами. Він каже, що пенсіонерка щось "переплутала", що ніякої записки не було, і самогубства не було, що неМарія Кирилівна була винна за газ, а навпаки - держава була винна пенсіонерці. Він, навіть, показує якусь квитанцію (фото).

І він думає, що це дуже правдоподобно. Але будь-кому ясно що вони так стараються, саме тому, що історія темна. Злочини уряду надто очевидні для людей. Простіше кажучи - відбувається геноцид українських пенсіонерів. Вони не потрібні Яценюку та компанії. А такий папірець, як "доказ" для журналістів надрукувати - не важко. Може й була записка, але Геращенко наказав своїм ментам мовчати.

Антон Геращенко - це ж відомий балабол. Печально відомий організатор сайту "стукачів", завдяки якому гинуть люди. Він відомий фейковими звинуваченнями, одіозними заявами та іншими брудними вчинками. А видання "Факти" - це численні фейки та брехня.

Але абсолютно ясно, що економічна політика уряду - це геноцид. Як би там не було, а віддавати половину пенсії за споживання газу - це геноцид. Бо крім нього людині потрібно платити за електроенергію, воду, житло, їжу та одежу. І як вони пропонують нам купити взуття, одежу та заплатити за інші комунальні послуги шістьсот гривень, що залишається від пенсії?

Думаю, що вони просто пропонують нам померти. І це вже державна політика!
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: самоубийство,Арсений Яценюк,пенсии,геноцид українців
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.