В Ірпені почали вчити плаванню за комунальний кошт

05 жовтня 2015, 18:57
Власник сторінки
голова політичної партії «Нові обличчя»
1
370
В Ірпені почали  вчити плаванню за комунальний кошт

Збулася ще одна велика ірпінська мрія – ми нарешті відкрили у місті басейн. Сьогодні перші дітлахи прийшли на безкоштовні уроки плавання, а після обіду плавали всі охочі.

Так розпочалася реалізація нещодавно прийнятої нової соціальної програми навчання плаванню дітей в Ірпені. Відтепер усі учні 1-4 класів один раз на тиждень проводитимуть обов’язковий урок фізкультури в басейні. Крім цього, басейн  надаватиме комерційні послуги усім любителям плавання і тим, кому це рекомендовано лікарями.

 

Басейн розташований у дитячому таборі «Дружній» і належить Київському заводу «Радар», з яким вдалося домовитися про співпрацю у рамках  соціальної програми. Для Ірпеня це дуже важлива подія. Бо багато років в місті стоїть недобудований басейн, а ірпінці вимушені були їздити плавати у сусідні міста. Багато років про це говорили, писали, проводили круглі столи, збирали підписи, організовували громадські рухи… Але зрушити тему з місця  нікому не вдавалося.

 

Ми оновили басейн «Дружній», закупили інвентар. У басейні 4 доріжки по 50 метрів.  Крім обов’язкових уроків плавання для школярів, тут займатимуться спортсмени, працюватимуть групи здоровя  та аквааеробіки.

 

Відкриття басейну – серйозний крок веред на шляху реалізації стратегії розвитку Ірпеня до 2020 року. Але для повноцінного міста здоровя одного басейну замало. Тому  вже сьогодні ми шукаємо партнерів для капітальної реконструкції та запуску другого басейну.  

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Ирпень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.