Кращий подарунок на День серця – антигіпертензивний центр

30 сентября 2015, 12:38
Владелец страницы
голова політичної партії «Нові обличчя»
0
29

«Ірпінь - місто здоров’я» набуває все конкретнішого змісту. З нагоди Міжнародного дня серця у місті відкрито перший на Київщині антигіпертензивний центр.

Спеціально для цього ми відремонтували і обладнали необхідною технікою відділення діючої міської поліклініки.

За даними ірпінських лікарів, майже 5000 жителів регіону страждають від хвороб серця. 2000 з них – працездатного віку. Антигіпертензивний центр дозволить знизити рівень інвалідності та смертності від серцево-судинних захворювань. Пацієнти зможуть тут отримати консультацію лікаря-кардіолога, пройти спеціалізоване кардіологічне обстеження та відповідне лікування в умовах денного стаціонару.

Антигіпертензивний центр відкрито в рамках програми реформування медичної галузі в Ірпені. Цей напрямок – один із головних у реалізації стратегії розвитку Ірпінського регіону до 2020 року, яка передбачає перетворення Ірпеня на місто здоров’я. Протягом року ми працювали над розширенням і покращенням інфраструктурних об’єктів: відкрили нову дитячу поліклініку, дві нові амбулаторії загальної практики сімейної медицини, почали реконструкцію дитячої лікарні. А тепер змістили акцент на покращення якості послуг у закладах охорони здоров’я. Відкриття центру для гіпертоніків – один із перших, але далеко не останній крок у цьому напрямі. Наша амбітна мета – найкраще в Україні дитяче реанімаційне відділення. Паралельно

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.