Акція протесту у Житомирі

4 сентября 2015, 21:15
1
130

Третього вересня 2015 р. біля прокуратури Житомирської області громадські активісти провели акцію протесту

Третього вересня 2015 р. біля прокуратури Житомирської області громадські активісти провели акцію протесту з метою привернути увагу громадськості до злочинної, на їх думку, бездіяльності правоохоронних органів з розслідування випадку тортур і згвалтування у Житомирському СІЗО підлітка, батько якого є воїном АТО. 

Небайдужі громадяни здивовані тим, що жертву тортур досі не визнано постраждалою стороною, що після 2 місяців так званого «розслідування» резонансного злочину начальник УМВС України в Житомирській області полковник міліції Валерій Рудик досі не орієнтується в обставинах справи — наприклад, він заявив активістам, що згвалтований хлопчик нібито повісився і «причому тут міліція?». Хоча достеменно відомо, що підліток Артур Башинський вижив і чекає на чергову хірургічну операцію, а повісився його товариш в результаті спілкування із слідчими. Отаке в Житомирі міліційне розслідування під патронатом обласних прокурорів. Хоча вже нема чому дивуватись після випадку, коли нещодавно пан Рудик спільно з іншими керівними міліціянтами фактично став на сторону бандюг, які захопили квартиру пенсіонерів Удод — Туткевичів у приміському Новогуйвинську.

Ми можемо лише здогадуватись, за які заслуги отримували чергові звання і підвищення по службі правоохоронці часів режиму кримінального авторитета Януковича, але фактом є те, що сьогодні, через два роки після початку Революції Гідності, народ України знову залишився сам на сам з кримінальними авторитетами у погонах.

Невже найкращі українці загинули на Майдані і гинуть в АТО  задля того, щоб клони колишніх керівних злочинців продовжували збиткуватися над людьми ?

http://svoboda.zhitomir.ua/lustration/akciya-protestu-v-zhitomiri.html
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.