Вчимося новому всі разом

12 августа 2015, 22:27
Громадський діяч, підприємець, еколог.
0
23

ХІХ Міжнародний фестиваль національних воїнських та традиційних культур “Запорозький Спас” імені Анатолія Єрмака

Громадська організація УВО "СПАС-23"активно долучається до заходів, пов'язаних з відродженням української спадщини, традицій та звичаїв нашої держави. Все, що стосується відновлення та популяризації воїнської культури українського народу в контексті з загальною українською культурою та культур народів світу завжди є потрібним і цікавим для нас

Черговий раз УВО СПАС-23 візьме участь у ХІХ Міжнародному фестивалі національних воїнських та традиційних культур “Запорозький Спас” імені Анатолія Єрмака, який буде проходити 13-16 серпня  в Запоріжжі. Захід організовано з метою створення майданчику співпраці українського національного бойового мистецтва “Спас” з іншими єдиноборствами в світі та підвищення рівня майстерності спортсменів.

Для вдосконалення знань тренерів та наставників бійців мною буде проведений майстер-клас на тему: "Взаємодія інформації та енергії як основа самосвідомості воїна". Головною ціллю заходу є навчити наставників концепції підготовки бійців та осмислити нову інтерпретацію формування навколишньої дійсності. В основі методології закладено такі дисципліни, як психологія, соціологія, педагогіка, медицина, геронтологія, фізіологія й генетика. Саме вони саприяють формуванню фокусної динаміки свідомості, наростання швидкості духовних змін.

Практичні навики козаків-характерників пов'язані з сучасною наукою і освітою, культурою та бізнесом, управлінням і політикою, духовним зростанням, становлять невід'ємну частину еволюційного процесу та зміну традиційних форм підготовки воїнів. На сьогодні нове покоління  головним засобом сприйняття та формування навколишньої дійсності вважає інтуїцію - здатність відчувати вже наявні логічні ланцюжки пов'язаної інформації та моментально знаходити рішення будь-якої ситуації. Але для того, щоб навчити майбутнього воїна активно застосовувати у житті цей механізми, необхідно володіти логікою і аналізом спонтанних дій та рішень, які здійснюються під імпульсом інтуїції.

Свідоцтво про раптові здогади, так би мовити інтуїцію, найчастіше приписували козакам-характерникам. Хоча світова практика показала й інші сторони , де інтуіцію часто застосовують видатні вчені - Ньютон, Менделєєв, ЕйнштейнПрізвища цих дослідників природним чином асоціюються з інтуїцією, а вже потім зі струнким логічним поясненням. Єдиним способом осягнення елементарних законів, які були відкриті науковцями є інтуїція, котра допомагає побачити порядок, що ховається за зовнішніми проявом різних процесів.

Саме з  метою навчання тренерів, які, більш вірогідно, вчилися за старою методикою, й буде проведений майстер-клас. Головним завданям сучасних наставників з використанням нової методики є її розуміння й аналіз. Для цього вчитель має поставити перед собою педагогiчно чiтку мету: за допомогою інтуїції якомога швидше виокремити воїнів і людей, які не мають бійцівського духу. Розвиток логiчного мислення неодмiнна умова свiдомого набуття знань воїнами, формування їхнього пiзнавального iнтересу до змагань та сутичок. Для виховання iнтересу надзвичайно важливо, щоб запропонована методика використовувалася усiма вчителями, що допоможе краще адаптуватися до її застосування у житті

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.