Зустрінемося 1-го липня 2015 р. в Києві

21 июня 2015, 09:40
Владелец страницы
дослідник
0
139

Міжнародний “Форум на підтримку української мови “Нас об’єднає мова”

Шановні читачі! До мене прийшло запрошення з проханням переслати.
Ознайомтеся з ним, будь ласка.
Запрошуємо до участі у Міжнародному "Форумі на підтримку української мови “Нас об’єднає мова” Форум відбудеться 1-го липня 2015 р. в Києві в Холі чемпіонів бізнес-центру НСК “Олімпійський” за адресою: вул. Велика Васильківська, 55 (зупинка метро “Олімпійська”, колишня станція “Республіканський стадіон”). Початок рівно о 10:00 (реєстрація з 8-ої ранку до 10:00). 
До участі у Форумі запрошуються активісти, науковці, урядовці, громадські діячі, представники ЗМІ з усіх регіонів України та усі кого цікавить і турбує питання повноцінного відродження української мови. 
Мета Форуму: голосно заявити усьому українському суспільстві, що настав час повністю відновити і відродити українську мову, навколо якої повинні об’єднуватись усі громадяни України у цей складний для нашої держави час. 
Реєструватись для участі у Форумі можна заповнивши і відправивши анкету, яку можна відкрити тут: АНКЕТА. 
https://docs.google.com/forms/d/1uxZuhF9X5lt3slS_H76sF3dHgrhvdtNq0R943A7v60M/viewform
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: українська мова,НСК Олимпийский,Київ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.