Сподіваємося на одужання Дениска Проценка

19 июня 2015, 12:48
депутат Вінницької обласної ради
0
33

Маленький вінничанин Дениско Проценко, який бореться зі страшною хворобою, готується виїхати закордон на операцію. Ми усі, хто допомагав Денискові та його рідним словом і ділом, щиро бажаємо йому швидкого одужання.

Маленький вінничанин Дениско Проценко, який бореться зі страшною хворобою, готується виїхати закордон на операцію. Ми усі, хто допомагав Денискові та його рідним словом і ділом, щиро бажаємо йому швидкого одужання.

Дениско показав нам приклад справжньої мужності і терпіння. Цей маленький українець, що хворіє на рак крові, гроші на своє лікування також заробляв сам. Малюк плів власноруч браслети з резинок і давав їх небайдужим людям, готовим допомогти фінансово.

Денис Проценко зовсім скоро летить у Туреччину на операцію. Отже, гроші, необхідні для лікування зібрано.

Зараз хлопчик відпочиває в колі рідних, а вже наступного тижня він у супроводі батьків вилітає у турецьку клініку, де йому зроблять пересадку кісткового мозку. Це дасть змогу побороти хворобу.

Дениско навіть під час хвороби не втрачав оптимізму і веселості. Він відвідував екскурсії, був у різноманітних колективах, наприклад, у вінницьких пожежників. І там де з’являвся Дениско, люди не переставали дивуватися мужності і вірі малюка. Він став для багатьох дорослих прикладом того, як потрібно людині поводитися у надскладних обставинах. Головне – вірити і не здаватися. І Дениско вірить і не здається. Як вірять в його одужання його рідні і близькі, люди, що оточували його під час хвороби, лікарі та волонтери. Але їх великий вклад був на другому плані. На першому плані була Денискова віра.

Тому хочу щоб Дениско і його рідні знали – ми завжди поруч з вами. Я прошу всіх молитися Богу за успішне проведення операції та за швидке одужання малюка.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: волонтер,Людмила Станіславенко,операція,Вінниця,онкохворі,віра,вартість лікування,лікарі,грошові кошти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.