Діяльність українських журналістів вже давно вийшла за межі їхньої професії

5 июня 2015, 10:29
Владелец страницы
депутат Вінницької обласної ради
0
62

За кілька днів, а саме 6 червня, в Україні відзначається День журналіста.

За кілька днів, а саме 6 червня,  в Україні відзначається День журналіста.

День журналіста - це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації. Це свято загальнонародне, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя.

Ставлення до журналістів у суспільстві змінилося з часів Майдану. Представники ЗМІ були поруч з протестуючими на барикадах, і висвітлювали всі, навіть найтрагічніші події. Я сама бачила, як і у яких умовах вони працюють.

Але з тих пір пройшло більше, ніж півтора року. Багато що змінилося в Україні. Є незначні зміни на краще, які вселяють надію. Є багато змін негативних. Нових викликів, з якими ніколи не стикалися українці і українські журналісти. І наш народ знайшов вихід з цього. На фактичну ліквідацію армії, народ відповів масовим добровольчим рухом, на відсутність в армії, медицині, соціальній сфері найнеобхіднішого, українці відповіли масовим волонтерством.

Не виключенням стали і наші журналісти, деякі з них самі стали волонтерами. А найголовніше – поширюють інформацію про потреби армії, переселенців, хворих дітей, соціальних і медичних закладів.

Як і масовий волонтерський рух, масове поширення інформації про ці нагальні потреби на сторінках друкованих ЗМІ, у ефірі радіо і телебачення, на інформаційних сайтах і соціальних мережах стало своєрідним українським ноу-хау.

Та й в останні півтора року багато хто з нас став журналістом у соціальних мережах, поширюючи суспільно корисну інформацію.

Напередодні цього свята, хочу привітати всіх журналістів зі святом. Побажати легкого пера і творчої наснаги. І миру та злагоди всім нам!

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: журналист,волонтерство,Україна,Людмила Станіславенко,змі,інформація,День журналіста
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.