Ефективна співпраця ЗМІ та громадських організацій – теорія і практика

01 червня 2015, 19:11
Власник сторінки
0
141
Ефективна співпраця ЗМІ та громадських організацій – теорія і практика

З 29 по 31 травня на базі навчально-оздоровчого комплексу “Червона калина” відбулась друга сесія “Майстерні регіональних проектів”.

    Молодь німецького походження з усіх куточків України зібралась в Тернополі, щоб здобути знання і навики співпраці громадських організацій з телеканалами, радіостанціями, газетами та інтернет-ЗМІ.
    Окрім теоретичних занять учасники відвідали радіостанцію УХ-радіо, на якій мали можливість спостерігати як проходить прямий ефір з міським головою Тернополя Сергієм Надалом. Також програмний директор радіостанції Зоряна Биндас провела екскурсію та розповіла про особливості роботи радіостанції. Після екскурсії відбувся тренінг на тему “Ефективна співпраця ЗМІ та громадської організації”.
    Після радіостанції ми завітали на телеканал ІНТБ, де редактор відділу новин Ірина Шуптарська провела екскурсію і розповіла як створюються телепрограми. Окрім того кожен з учасників мав можливість спробувати свої таланти у якості диктора. Ірина розповіла, якими повинні бути проекти організацій та як їх потрібно подавати, щоб вони потрапили на телебачення.
    Окрім зустрічі з професійними журналістами тренінги для учасників провели тренер з комунікації Іван Омелян, який акцентував увагу на ораторському мистецтві. Співорганізатор мистецького фестивалю “Ї” Василь Томчишин відкрив таємниці, які помилки не варто робити при співпраці з ЗМІ та на чому варто акцентувати увагу. Спільно з помічником міського голови Тернополя Максимом Черкашиним учасники навчились проводити прес-конференції та відповідати на гострі запитання. Підсумки сесії підбив голова Ради німців України Володимир Лейсле, який наголосив на важливості не лише реалізовувати якісні проекти, але й висвітлювати їх у ЗМІ.
    На завершення заходу учасники отримали завдання скласти PR-стратегію власних ініціатив.
    Проект реалізовано за підтримки Уряду ФРН через благодійний фонд “Товариство Розвитку”.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Тернопіль,сергій надал,німецька молодь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.