Батальйон «Свята Марія» наволонтерили на елітний позашляховик?

30 апреля 2015, 18:20
Владелец страницы
журналист Review News | www.facebook.com/avgusew
2
1028

Хто ж їздить на дорогущій машині?

Сьогодні йдучи з роботи, з одного із елітних житлових комплексів, що на Голосіївці, викатує «Range Rover» з чорними (військові) номерами «Св. Марія». Розвернулися на повороті і рвонули в бік центру Києва, при тому, що на їх дорозі була ШВИДКА Допомога. Потім я згадав, як зимою тут таки бачив часто припаркований «Mitsubishi L200», весь у камуфляжі і також наклейка а капоті братство "Св. Марія", певно хтось або жив, або приїздив до дорогих «друзів» в гості?

Відразу ступор.

Питання номер раз! Скільки співпадінь бути не може, отже Range все ж батальйону ?

Питання номер два! Де у батальйону взялися такі кошти на позашляховик, і взагалі навіщо він їм такий потрібен?

Взагалі питань дуже багато, але зрозуміло лише одне, поки хтось грається у «войнушки», і напевно це їм вигідно, ми з останніх крихт збираємо гроші на прожиття через величезні тарифи, котрі ростуть з дня у день. А пацанчики на елітній тачці розсікають столицею, виливаючи у повітря літри дорогущого пального, і з довольною либою затягують сигаретку і чим швидше обганяють Швидку Допомогу!

P.S. В кого є зв’язки в цьому формуванні, може дасть пояснення?

Слава Україні!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Россия,Украина,война,Киев,донбасс,батальон Святая Мария
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.