Саме зараз час оцінити минулу історію нашої держави і рухатися у майбутнє

29 апреля 2015, 16:21
Владелец страницы
депутат Вінницької обласної ради
0
47

Днями довелося побувати гостях у ДонНу, де ми разом з колективом, гостями та студентами, святкували день народження Юридичного факультету ДонНУ (Донецького Національного Університету), який у зв'язку з трагічними бойовими діями в Донецьку переїхав до Вінниці.

Днями довелося побувати гостях у ДонНу, де ми разом з колективом, гостями та студентами, святкували день народження Юридичного факультету ДонНУ (Донецького Національного Університету), який у зв'язку з трагічними бойовими діями в Донецьку переїхав до Вінниці.

День розпочався зі студентської наукової конференції, присвяченої актуальним питанням юриспруденції. В холі головного корпусу всіх зустрічав величезний плакат: «Юрфак ДонНУ - діамант юридичної освіти Поділля!».

На першому поверсі розмістилися фотоколажі, підготовлені різними студентськими групами та кафедрами факультету. Тему «Між минулим та майбутнім» було покладено в основу всього цьогорічного Дня юридичного факультету.

Дуже вдало було обрано головну тему святкування. Між минулим і майбутнім зараз знаходиться не тільки Юридичний факультет і весь Донецький Національний університет, а й вся Україна. Кожен її громадянин. Саме зараз час оцінити всю минулу історію нашої держави, не тільки за майже 24 роки незалежності, а з давнини і до цього часу.

А оцінивши ці уроки, рухатися далі, не хаотично, а цілеспрямовано у майбутнє. В якому кожна людина житиме з високо піднятою головою, гордо, щиро, допомагаючи один одному в біді.

Мені здається, що студенти і викладачі Юридичного факультету ДонНУ усвідомили це на власних прикладах.

І саме тому у вступному слові декан факультету, доктор юридичних наук, професор Антоніна Бобкова подякувала їм за те, що в непростий час вони не полишили Almamater у біді та допомогли зберегти факультет і університет вцілому.

Студенти юрфаку згодом запросили на сцену ректора Романа Гринюка і урочисто вручили ректорові символічний ключ від Донецького національного університету.

Величезна кількість емоцій, сміх, сльози, радість, біль, гордість, любов і надію на світле і мирне майбутнє  - ось невелика частина того, що переживали ми всі в залі під час проведення заходу.

Дякую вам, друзі, за те, що незважаючи ні на що, ви хочете жити, творити, вірити й любити!

Величезна подяка ректору ДонНУ Роману Гринюку за професіоналізм та людяність. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: суспільство,юриспруденция,Україна,Людмила Станіславенко,студенти,майбутнє,Вінниця,юридична освіта,колектив
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.