Політичні менеджери мають служити народу України

10 декабря 2014, 12:20
Владелец страницы
дослідник
0
100

"Зав'яжіть паски, панове!" - новий рецепт реформ у ХХІ столітті.

«Зав'язати паски», – так звучить "найгеніальніше" гасло реформаторів останні 26 років (яку ж треба мати ґрунтовну освіти, щоб до такої ефективної штуки додуматися!).

На цей раз задля того, щоб «зав'язали» і не скиглили навіть іноземців запрошують керувати процесом (правда не за дарма, а за дуже пристойну винагороду!). Вони нібито принесуть геніальні ідеї для закладання процвітання нашого народу.

І, насправді, ідеї вражають своєю «новизною», «нестандартністю» і масштабністю. Особливо ті, що містяться у пропозиціях щодо змін в шкільній освітній системі (тільки в часи «великого духовного прозріння» до такого «інноваційного кроку» можна було додуматися!).

А я думаю так, що пани реформатори мають знати, що вони – це маленька часточка великого українського народу. Їх наймали задля задоволення наших потреб, а не їх особисто. Вони мають запропонувати і впровадити механізми рівного доступу до культурних і матеріальних благ (тут голову треба поламати, за це можна і заплатити), які є нашим спільним доробком. Ідеї мають висувати і оцінювати ФАХІВЦІ, а менеджери – тільки служити цим ідеям. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: реформы,благоустройство,Україна,Українська освіта
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.