Наша мова - наш скарб

9 ноября 2014, 22:22
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
2
147

Сьогодні День української писемності та мови


Коли більше 20 років тому я переїхав до Києва і розмовляв українською, на мене тикали пальцями і дивились, як на жлоба. Але я не зрікся мови рідної, бо я її люблю і горжуся нею.

Дорогі українці! Не забуваймо, що сьогодні - День нашої писемності та мови! Наша мова - це наш скарб, символ нашої національної ідентичності, наша гордість. А ще вона красива і мелодійна, як спів солов'я. Бережіть українське слово! Розмовляйте тією мовою, якою Вам зручніше, але шануйте українську. Хто ще її не вивчив - не беріть дурний приклад з моїх тупих колег у парламенті, декотрі з яких в житті прочитали дві книжки: "Букварик" і "Кримінальний кодекс", і тих не зрозуміли. Вчіть українську, любіть її, вивчайте інші мови, з повагою ставтесь до тих розмовляє російською та інакшими мовами - і тоді Ви щоразу будете бачити, що наша - найкрасивіша.

 

Ваш Олег Ляшко

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: українська мова,Ляшко,Радикальна партія,Київ,Україна,Ляшко РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.