Керівник міліції Житомирщини потрапив під слідство

22 августа 2014, 00:15
Владелец страницы
0
157

20 серпня 2014 року новопризначенний в.о. начальника УМВС України в Житомирській області Юрій Крошко знову потрапив під слідство !

20 серпня 2014 року новопризначенний в.о. начальника УМВС України в Житомирській області Юрій Крошко знову потрапив під слідство ! Слідчий суддя Корольовського районного суду м. Житомира Бондарчук В.В. скасував постанову старшого слідчого прокуратури Житомирської області Кравчука М.П. про закриття кримінального провадження №42013060020000064 відносно обставин КАТУВАННЯ міліціонерами Юрієм Крошко і Віктором Костиком громадянина Анатолія Круковського. Це вже п`ятий раз суд відміняє незаконні «відмовні» прокурорські постанови і зобов`язує обласну прокуратуру провести всебічне розслідування цієї справи.

Але прокуратурі закон не писаний. Та й місцеві патріоти навіть ШИНИ ПАЛИЛИ  за Юрія Крошка !


Пане Генеральний прокурор України Віталій Ярема !

Будь ласка, не доручайте контролювати розслідування кримінальної справи проти Юрія Крошка Вашому підлеглому Анатолію Чумаченку, котрого житомиряни нещодавно насилу вигнали з прокуратури Житомирської області і якого Ви пригріли на своїх грудях у Генеральній прокуратурі України !

Пане міністр МВС України Арсен Аваков !

Поздоровляю Вас з керівником міліції Житомирщини, проти якого відкрито кримінальне провадження за підозрою у скоєнні злочину ! Ваш заступник лише позавчора, 18.08.2014р., перебуваючи у Житомирі, узгодив з місцевою братією кандидатуру Юрія Крошка на цю посаду ! Вітаю Вас з черговим керівним висуванцем попереднього режиму Януковича — Пшонки — Захарченка !ДЖЕРЕЛО: http://svoboda.zhitomir.ua/novosti/17015.html
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Житомир,Аваков,Ярема
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.