Запрошую

17 апреля 2014, 16:06
Владелец страницы
дослідник
0
286

Зачарованих владою і очманілих від соціальних цунамі не запрошую

Я хочу спілкуватися і співробітничати з тими, хто замислюється, самовдосконалюється, сумнівається і шукає, досліджує, зростає, розробляє, виховує і бере на себе відповідальність за все, до чого причетний,  і за всі наслідки своїх діянь. Бо діяння не бувають ні маленькі, ні великі. Вони або є, або їх немає. Наслідки ж безвідповідальності нащадки часто визнають непередбачуваними і надзвичайно катастрофічними.

Людству, землянству, дано великий дар – бути дослідниками і миротворцями. Саме тому Я визнаю, що разом ми можемо здійснити будь-які людяні проекти, що разом ми можемо набагато більше, ніж по одинці.

Я не хочу спілкуватися з пикатими неуками і недоучками, я не хочу брати участь у зібраннях псевдо-інтелігенції, присвячених всіляким бідканням на кшталт «не дадуть, не зрозуміють, розтопчуть і забудуть». Для цього не варто жити – краще тоді мовчати, щоб не соромити нашу людську сутність.

Я запрошую до благотворення на нашій рідній землі, у наших сім’ях і громадах. Я запрошую взяти і розділити відповідальність за тих, хто іде за нами, стоїть на наших плечах – за їхнє щастя і розмаїття мирного світобуття.

Ольга Кравчук, 17 квітня 2014 року.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Україна,відповідальність,майбутнє
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.