Здійснено напад на членів Радикальної партії Олега Ляшка. Аудіозапис

1 апреля 2014, 22:43
0
22

Співробітник СБУ під дулом пістолета примусив хлопця вийти з Радикальної партії. На інших радикалів полюють ...

У селі Гладковичі Овручського району пізно ввечері Андрія Ніколайчука виманили з хати, побили, затягли до автівки і під дулом пістолета примушували «не лізти туди, куди не треба». Нападом керував чоловік з посвідченням співробітника СБУ.

У селі Черетин Овручського району вночі бандити вдерлись на подвір`я родичів Владислава Вознюка …

Андрій і Владислав під керівництвом Анатолія Круковського, очільника Овручського районного осередку Радикальної партії Олега Ляшка, почали активно цікавитись діяльністю корумпованих представників влади та місцевої мафії, зачепили й прокурора … Хлопці створили інтернет – сайт, на сторінках якого планували оприлюднювати результати громадських розслідувань.

Під загрозою фізичного знищення Андрій Ніколайчук та Владислав Вознюк написали заяви про вихід з Радикальної партії Олега Ляшка.

Контакти: 098-763-23-10, Анатолій Круковський

ДЖЕРЕЛО: http://svoboda.zhitomir.ua/novosti/zdijsneno-napad-na-chleniv-radikalno%D1%97-parti%D1%97-olega-lyashka-audiozapis.html
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.